Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
Εδώ ενδεχόμενα θα ανοίξει άλλη κουβέντα, όταν μπει και η παράμετρος του κόστους στην εξίσωση. Αν μπορείς να δώσεις μια αίσθηση για τί διαφορά κόστους μιλάμε (στην αγορά), θα βοηθήσει.
Τι σύγκριση να κάνουμε ?
Ας πάρουμε το παράδειγμα του νηματοθέτη , έναντι άλλου που θα έχει πάρει επίσης zanussi αλλά με φιξ πλαστικό κάδο .
Στον φιξ θα σου πούνε 200 ευρώ + 3 βραδιές στα μπουζούκια . (και προφανώς θα αγοράσει άλλο δίνοντας περισσότερα από 200 ευρώ )
Στου νηματοθέτη κόστισε 19 ευρώ και θα πάει αυτός στα μπουζούκια να τα κάνει καλοφάγωτα ο ίδιος με την παρέα του .... θέλει πολύ σκέψη?