Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. #1

    Μέλος
    Όνομα
    ΜΑΡΙΟΣ
    Εγγραφή
    Jan 2018
    Περιοχή
    ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
    Μηνύματα
    57

    Προεπιλογή ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ

    [COLOR=rgba(0, 0, 0, 0.87)]Στο βίντεο αυτό θα δούμε πως μπορούμε να επισκευάσουμε τα λαμπάκια του χριστουγεννιάτικου δένδρου μας εύκολα χωρίς κανένα κίνδυνο ηλεκτροπληξίας . Αν είναι πολύ λίγα τα καμμένα και η συστοιχία είναι καλής ποιότητας και ακριβή, τότε αξίζει τον κόπο να προσπαθήσουμε.
    [/COLOR]https://youtu.be/589dED4NDyE
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες
    • Τύπος Αρχείου: jpg F2.jpg (94,8 KB, 48 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg F3.jpg (97,8 KB, 47 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg F1.jpg (145,3 KB, 49 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg F5.jpg (87,5 KB, 44 εμφανίσεις)
    • Τύπος Αρχείου: jpg F6.jpg (101,9 KB, 47 εμφανίσεις)

  2. #2
    Το avatar του χρήστη nyannaco
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.563

    Προεπιλογή

    Offtopic: κάνε σε παρακαλώ τη χάρη σε μας τους μεγαλύτερους, μην χρησιμοποιείς μικρότερη γραμματοσειρά, μας βγαίνουν τα (πρεσβυωπικά) μάτια!

  3. #3

    Μέλος
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Nov 2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    242

    Προεπιλογή

    Τι χάρη να μας κάνει Νίκο.
    Ο φίλος Μάριος δεν καταδέχεται να απαντήσει στο φόρουμ, και αυτά που ανεβάζει τα ανεβάζει για να διαφημίζει τη σελίδα του στο Youtube από όπου μας τα περνάει με copy paste.

  4. #4

    Μέλος
    Όνομα
    ΜΑΡΙΟΣ
    Εγγραφή
    Jan 2018
    Περιοχή
    ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
    Μηνύματα
    57

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Offtopic: κάνε σε παρακαλώ τη χάρη σε μας τους μεγαλύτερους, μην χρησιμοποιείς μικρότερη γραμματοσειρά, μας βγαίνουν τα (πρεσβυωπικά) μάτια!
    Οκ δεν ήξερα ότι μπορείς να επιλέξεις γραμματοσειρά.Οντως και εγώ τώρα που μου το λέτε με το ζόρι τα βλέπω.

  5. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον mariost για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    nyannaco (06-12-20)

  6. #5

    Μέλος
    Όνομα
    ΜΑΡΙΟΣ
    Εγγραφή
    Jan 2018
    Περιοχή
    ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
    Μηνύματα
    57

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από NEOMELOS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι χάρη να μας κάνει Νίκο.
    Ο φίλος Μάριος δεν καταδέχεται να απαντήσει στο φόρουμ, και αυτά που ανεβάζει τα ανεβάζει για να διαφημίζει τη σελίδα του στο Youtube από όπου μας τα περνάει με copy paste.
    Σόρυ φίλε μου. Για να πω την αλήθεια δεν μπαίνω πολύ συχνά στο φόρουμ.Δεν είναι ότι δεν καταδέχομαι να απαντήσω. Ισως είμαι από τους ελάχιστους που απαντούν άμεσα στο you tube και στις ομάδες του F/b. Φαίνεται και στα σχόλια και στο προφίλ μου στο f/b. Απλά εκεί υπάρχουν συνεχώς ειδοποιήσεις και τις βλέπω αμέσως. Θα κυττάξω να μπαίνω πολύ πιο συχνά ειδικά τις πρώτες μέρες των δημοσιεύσεων για να βλέπω τις απαντήσεις και να γίνεται κουβέντα. Οσο για το κανάλι όλοι προσπαθούμε να το διαφημίζουμε κακά τα ψέμματα. Υπόσχομαι ότι θα είμαι περισσότερο ενεργός από εδώ και πέρα. Πάντως σε περίπτωση αμέλειας μου παρακαλώ αφήστε μία υπενθύμιση στα σχόλια στο youtube όπου θα το δω αμέσως.Συγγνώμη και πάλι.

  7. #6

    Μέλος
    Όνομα
    Γιώργος
    Εγγραφή
    Oct 2012
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    142

    Προεπιλογή

    Παίδες χαίρετε κι από εδώ! Προσωπικά, δεν γνωρίζω τι θέλει να κάνει ο φίλος μας ο Μάριος, και τι Όχι!
    Ωστόσο, είπα να μπω στο Θέμα, καθώς βρήκα τον όλο σκοπό "ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΦΩΤΑΚΙΑ ΕΠΙΣΚΕΥΗ" ολίγον χασομέρι. Και εξηγούμαι, για να μην παρεξηγούμαι!
    Βρε παιδιά, αν δεν σφάλω, τα νεώτερου τύπου τέτοια φωτάκια είναι πλέον LED. Αυτό σημαίνει εξαιρετικά χαμηλού κόστους (λόγω ΚΙΝΑΣ), όπως και εξαιρετικά μακρού χρόνου ζωής (λόγω Φύσης της εφεύρεσης LED).
    Δεν ισχύει το καθεστώς, το οποίον ίσχυε, με τα φωτάκια φωτεινού νήματος!! Οπότε, αν παρ' ελπίδα καούν 1~2 τύπου LED από τη σειρά σας, δεν αξίζουν οι "εργατώρες" σας, για την επισκευή τους. Σας συμφέρει ΠΟΛΥ περισσότερο να αγοράσετε μιά νέα σειρά, ίσως και διαφορετικού σχεδίου, που να σας αρέσει και περισσότερο, από ΤΟΥ να "χασομερήσετε" προσπαθώντας να βρήτε τι χάλασε! ...Εκτός αν όντως το κάνετε -σε περίοδο LOCK-DOWN- για το χασομέρι και την πλάκα σας... Περί ορέξεως ουδείς λόγος!!!!

  8. #7
    Το avatar του χρήστη νεκταριοος
    Μέλος
    Όνομα
    Νεκταριος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    ΑΙΓΙΝΑ
    Μηνύματα
    347

    Προεπιλογή

    και ομος εγω παιδια το εκανα (παλια σειρα -νημα) μου πηρε μια μερα βεβαια ......

Παρόμοια Θέματα

  1. [Τηλεόραση Samsung] επισκευη tcon
    από kwstas800 στο forum Τηλεόραση
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-02-15, 09:39
  2. επισκευη πλακετας
    από brasidas12 στο forum Ερωτήσεις & Συμβουλές
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-01-15, 17:23
  3. [Ραδιοενισχυτής] Επισκευη Yamaha C6
    από east electronics στο forum Eνισχυτής, Home Cinema & HiFi
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-06-14, 20:03
  4. Πλακετα απ χριστουγεννιατικα λαμπακια
    από turboallani στο forum Ηλεκτρολογικά
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 30-12-13, 18:25
  5. Επισκευη TV
    από D-NAME στο forum Τηλεόραση
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-04, 16:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας