Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20
  1. #1
    Το avatar του χρήστη gkats
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Jun 2011
    Περιοχή
    Καισαριανή
    Μηνύματα
    88

    Προεπιλογή Ζητειται Ηλεκτρονικος - Μηχανικός

    Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για καποιον ηλετρονικό - μηχανικό που εξειδικευεται σε επισκευες μητρικων laptop για εκπαιδευση - σεμηνάριο τεχνικου Η/Υ. Υπάρχει ο χόρος και το εργαστήριο. Γαι περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ στείλτε μου pm

    ευχαριστώ πολύ
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη gkats : 05-06-14 στις 23:13

  2. #2

    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    898

    Προεπιλογή

    απο την ορθογραφια σου συμπεραινω οτι πρεπει να εχεις εταιρεια σαν τον αλλον φιλο που μπηκε σαν κομητης στο site, εγραψε, και εξαφανιστηκε. εξαφανιστηκε οχι μονο απο εδω αλλα και απο το διαδικτυο. και μερικοι μου την ειπαν επειδη την μυριστηκα την δουλεια.
    το σεμιναριο θελεις να το κανεις εσυ η να σε διδαξουν?
    αληθεια τι εταιρεια ειναι αυτη που εχει εμαιλ σε gmail?
    με φιλικους χαιρετισμους.

  3. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον xsterg για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    leosedf (05-06-14)

  4. #3
    Το avatar του χρήστη gkats
    Μέλος
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Jun 2011
    Περιοχή
    Καισαριανή
    Μηνύματα
    88

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xsterg Εμφάνιση μηνυμάτων
    απο την ορθογραφια σου συμπεραινω οτι πρεπει να εχεις εταιρεια σαν τον αλλον φιλο που μπηκε σαν κομητης στο site, εγραψε, και εξαφανιστηκε. εξαφανιστηκε οχι μονο απο εδω αλλα και απο το διαδικτυο. και μερικοι μου την ειπαν επειδη την μυριστηκα την δουλεια.
    το σεμιναριο θελεις να το κανεις εσυ η να σε διδαξουν?
    αληθεια τι εταιρεια ειναι αυτη που εχει εμαιλ σε gmail?
    με φιλικους χαιρετισμους.
    Δε καταλαβαίνω την επίθεση σας. Η ερωτηση μου ηταν σαφης και ο ανθρωπος που θα ενδιαδερθει θα πληρωθεί. Παραπανω ασχετα σχολια είναι λαικισμός. Συγγνώμη για την ορθογραφία μου (δε το εχουν ολοι οι ανθρωποι)

  5. #4
    Το avatar του χρήστη lepouras
    Μέλος
    Όνομα
    Γιαννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    141

    Προεπιλογή

    συνονόματε και συντοπίτη. καταρχήν απλά ήταν λίγο αόριστο τη ζητάς. από την απάντηση σου την δεύτερη αν κατάλαβα καλά ζητάς κάποιον να σας κάνει μάθημα. οκ μέχρι εδώ.
    καταλαβαίνω και τον Χρήστο διότι μπαίνουν και διάφορα μπουμπούκια όχι μόνο εδώ οπότε αν δεν είναι ξεκάθαρη η ερώτηση θα γίνει συνειρμός για κάτι άλλο.
    όσο για το τελευταίο<<Συγγνώμη για την ορθογραφία μου (δε το έχουν όλοι οι άνθρωποι)>>
    θα σου πω ως Ό ανορθόγραφος ότι δεν το έχουν όλοι αλλά όλοι μπορούν να έχουν ορθογράφο.
    Πάντα φιλικά.
    υ.γ. ωραία παίζετε.
    https://www.youtube.com/watch?v=0tXitH6Y3pA
    Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγο πείρας.
    www.drakotrypa.gr

  6. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον lepouras για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    leosedf (05-06-14)

  7. #5

    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    116

    Προεπιλογή

    Για να κάνει κανείς ένα σεμινάριο επισκευής laptop δεν χρειάζεταινα είναι ηλεκτρονικός μηχανικός
    Απλά ένας τεχνικός ηλεκτρονικών φτάνει
    Τώρα για όσο αφορά τα υπόλοιπα (ορθογραφία)παρατηρώ ότι τα τελευταία χρόνια πολλοί κάνουν τραγικά λάθει ενώ υπάρχουν πάραπολλά βοηθήματα για αυτό το σκοπό
    Εγώ δεν ενδιαφέρομαι πάντως
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosp : 05-06-14 στις 20:33

  8. #6
    Το avatar του χρήστη leosedf
    Συντονιστής
    Όνομα
    Κωνσταντίνος
    Εγγραφή
    Jan 2004
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.263

    Προεπιλογή

    Βασικά πρακτική εμπειρία χρειάζεται..

    Με 5000 έρχεται mega συντονιστής με 10+ χρόνια εμπειρία στο χώρο σου.
    900MHz-64GHz

  9. #7

    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    116

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από leosedf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Βασικά πρακτική εμπειρία χρειάζεται..

    Με 5000 έρχεται mega συντονιστής με 10+ χρόνια εμπειρία στο χώρο σου.
    Μπά ακριβός είναι

  10. #8
    Το avatar του χρήστη toni31
    Μέλος
    Όνομα
    Αντώνης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    587

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα σας. Ενδιαφέρομαι για καποιον ηελτρονικό - μηχανικό που εξειδικευεται σε επισκευες μητρικες laptop για εκπαιδευση - σεμηνάριο τεχνικου Η/Υ. Υπάρχει ο χόρος και το εργαστήριο. Γαι περισσότερες πληροφορίες παρακαλώ στείλτε μου email στο gkatsarel@gmail.com

    ευχαριστώ πολύ
    Α καλά….. με εξειδίκευση κιόλας...

  11. #9

    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Κυψέλη
    Μηνύματα
    116

    Προεπιλογή

    Α καλά….. με εξειδίκευση κιόλας...
    Τί θέλεις δηλαδή να πάρουμε κάποιον άσχετο ?

  12. #10

    Μέλος
    Όνομα
    Χρήστος
    Εγγραφή
    Dec 2004
    Περιοχή
    Πάτρα, Αχαία
    Μηνύματα
    898

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από gkats Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δε καταλαβαίνω την επίθεση σας. Η ερωτηση μου ηταν σαφης και ο ανθρωπος που θα ενδιαδερθει θα πληρωθεί. Παραπανω ασχετα σχολια είναι λαικισμός. Συγγνώμη για την ορθογραφία μου (δε το εχουν ολοι οι ανθρωποι)
    δεν προκειται για επιθεση. δεν γνωριζομαστε, δεν σας ξερω.
    το οτι δεν το εχουν ολοι οι ανθρωποι με την ορθογραφια ειναι δεκτο και δεν το κοροιδευω. δεν ειναι δεκτο και κοροιδευω ομως απο την αλλη πλευρα τον επαγγελματια που κανει επενδυσεις και δινει δεξια και αριστερα χρηματα με το τσουβαλι και βαζει ταμπελα πανω απο μαγαζι του ανορθογραφα γραμμενη και λεει "δεν πειραζει, ολοι κανουμε λαθη". οχι φιλε μου, σε αυτην την περιπτωση δεν κανεις λαθη. απαγορευονται τα λαθη. εσυ θα εμπαινες στο παντοπωλειο μου αν το εγραφα στην επιγραφη εξω απο αυτο ως εξης: "παντωποληω η αφθωνηα"; εγω φιλε μου οχι μονο δεν θα εμπαινα να αγορασω κατι ανεξαρτητα απο το αν ειχε τα καλυτερα προιοντα, αλλα θα το κοροιδευα κι ολας.
    αν καποιος ερχονταν πριν απο 30 χρονια και μου ελεγε οτι δεν εχει τροπο να ελενξει την ορθογραφια του ισως και να τον πιστευα. σημερα ομως ολιοι εχουν εναν υπολογιστη, ενα word, το google. ε φιλε μου τι εταιρεια θελεις να ανοιξεις αν δεν χειριζεσαι αυτα τα τοσο απλοικα πραγματα για τον κοσμο των υπολογιστων, που τα χειριζεται με ανεση ενα παιδακι των πρωτων ταξεων του δημοτικου; τι επισκευη θα κανεις αν πας να κοψεις ενα τιμολογιο η μια αποδειξη και εισαι ανορθογραφος σε κοινες λεξεις;
    συμβουλη μου ειναι η εξης. πηγαινε δημοτικο και μαθε στοιχειωδως ορθογραφια και συνταξη της ελληνικης γραμματικης. ολα τα αλλα περι επιθεσης ειναι αστεια. οσο γνωριζα τον αλλο φιλο που εξαφανιστηκε, αλλο τοσο γνωριζω και εσενα.
    καλο βραδη και καλη γνωση.

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας