Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 16 από 16
  1. #11

    Μέλος
    Όνομα
    Σήφης
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.378

    Προεπιλογή

    Νίκο, αν έχεις κάποιο τηλέφωνο ( ή κάποια διεύθυνση, email κ.λ.π.) από αυτόν που τα κάνει service, στείλε μου σε παρακαλώ ένα π.μ. αν μπορείς. Ευχαριστώ!

  2. #12

    Μέλος
    Όνομα
    .
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    .Νέος κόσμος
    Μηνύματα
    1.175

    Προεπιλογή

    πάρε τηλ. τον Μανωλόπουλο στο 2108836512 να σου δώσουν πληροφορίες

  3. Ένα μέλος ευχαρίστησε τον ΝΙΚΟΣΛΑΡΙΣΑ για αυτό το χρήσιμο μήνυμα:

    ezizu (08-02-13)

  4. #13

    Μέλος
    Όνομα
    Βασίλης
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κερατσίνι
    Μηνύματα
    919

    Προεπιλογή

    Μιας και εχουμε το ιδιο αμαξι να πω και εγω την γνωμη μου.κοιταξα και μια στο Elsa αλλα δεν βρηκα τιποτα.
    Οντως παντως(βεβαια ψαχτο κιολας) δεν αξιζει να το επισκευασεις.φερνουν και βαζουν car kits apo κινα με λιγα λεφτα,οποτε η ψαχνεσαι σε αυτη την οδο ή να παρεις απο καποιον που το εχει ξυλωσει το ιδιο.χωρις βεβαια να παραλειψουμε τυχον περιπετεια που προκυψει με το canbus.

  5. #14

    Μέλος
    Όνομα
    Σήφης
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.378

    Προεπιλογή

    Η αντιπροσωπεία (kosmocar) πάντως, σε ερώτησή μου, όσο αφορά την αγορά ανταλλακτικών για το συγκεκριμένο radio/cd,μου απάντησε ότι στην Ελλάδα τουλάχιστον, ( δεν γνωρίζει τι γίνεται στο εξωτερικό ) δεν παρέχονται ανταλλακτικά, παρά μόνο ολόκληρη η συσκευή,με μια τιμή, χονδρικά, γύρω στα 600€ . Μου είπαν επίσης ότι δεν υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος της GRUNDIG στην Ελλάδα, που να καλύπτει το service και την πώληση ανταλλακτικών για τα radio/cd που έχουν τα αυτοκίνητα VW.
    Τι να πω; Οι άνθρωποι είναι αλλού ........ στην καρακοσμάρα τους .
    Πάντως σίγουρα (100%) , δεν λειτουργούν όλες οι εταιρίες αυτοκινήτων έτσι, όσο αφορά τα εργοστασιακά radio/cd.
    Έχω προσωπική εμπειρία..

  6. #15

    Μέλος
    Όνομα
    .
    Εγγραφή
    Jan 2009
    Περιοχή
    .Νέος κόσμος
    Μηνύματα
    1.175

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από ezizu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η αντιπροσωπεία (kosmocar) πάντως, σε ερώτησή μου, όσο αφορά την αγορά ανταλλακτικών για το συγκεκριμένο radio/cd,μου απάντησε ότι στην Ελλάδα τουλάχιστον, ( δεν γνωρίζει τι γίνεται στο εξωτερικό ) δεν παρέχονται ανταλλακτικά, παρά μόνο ολόκληρη η συσκευή,με μια τιμή, χονδρικά, γύρω στα 600€ . Μου είπαν επίσης ότι δεν υπάρχει κάποιος επίσημος αντιπρόσωπος της GRUNDIG στην Ελλάδα, που να καλύπτει το service και την πώληση ανταλλακτικών για τα radio/cd που έχουν τα αυτοκίνητα VW.
    Τι να πω; Οι άνθρωποι είναι αλλού ........ στην καρακοσμάρα τους .
    Πάντως σίγουρα (100%) , δεν λειτουργούν όλες οι εταιρίες αυτοκινήτων έτσι, όσο αφορά τα εργοστασιακά radio/cd.
    Έχω προσωπική εμπειρία..
    τι σχέση έχει η cosmocar με τα ανταλακτικά rcd γιατί δεν ρωτάς εκεί που σου είπα ή να σου δώσω το τηλ. του ΣΕΙΤΑΝΙΔΗ που είναι εισαγωγέας αν βρείς σε grundig θα σε χαλάσει;

  7. #16

    Μέλος
    Όνομα
    Σήφης
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.378

    Προεπιλογή

    Νίκο δεν με χαλάει καθόλου.Ο Μανωλόπουλος μου είπε και αυτός ότι δεν παρέχει ανταλλακτικά για τα radio/cd και ότι είναι βασικά εξουσιοδοτημένο service για τις TV GRUNDIG και να πάω το radio/cd να το ελέγξουν οι ίδιοι.
    Σε κάποια νούμερα τηλεφώνου, του Σεϊτανίδη, που βρήκα στο site του,παρά τις προσπάθειες που έκανα ,δεν μπόρεσα να μιλήσω με κάποιον.Θα ξανά προσπαθήσω βέβαια.

    Για να μην παρεξηγηθώ.Δεν έχω σκοπό ούτε να διαφημίσω ,άλλα ούτε και να δυσφημίσω κανέναν.Απλά αναφέρω γεγονότα και λέω την άποψή μου περί αυτών.
    Επειδή λοιπών θεωρώ ότι VW είναι σοβαρή εταιρία ,να σου πω την άποψή μου.
    Η Kosmocar,συμφωνώ, δεν έχει καμία σχέση ούτε με τα ανταλλακτικά για τα radio/cd, αλλά ούτε και με το service τους,παρά μόνο με την πώληση καινούργιας συσκευής radio/cd.
    Νομίζω όμως πως οφείλει να γνωρίζει ποιος καλύπτει το service και τα ανταλλακτικά, για τα εργοστασιακά radio/cd που έχουν τα αυτοκίνητα τα οποία εμπορεύεται ή να σου δώσει κάποια επίσημη λύση / επιλογή επισκευής του radio/cd. Όπως δηλαδή λειτουργούν και αρκετές άλλες, σοβαρές αντιπροσωπείες αυτοκινήτων στην Ελλάδα.

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. [Τηλεόραση Grundig] Grundig P37-830 text
    από lefteriszgr στο forum Τηλεόραση
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-09-12, 18:20
  2. πρόβλημα σε ενισχυτή audio, 10watt
    από arkoudiaris στο forum Eνισχυτής, Home Cinema & HiFi
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 05-05-12, 17:49
  3. AUDIO INNOVATIONS ALTO
    από east electronics στο forum Eνισχυτής, Home Cinema & HiFi
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο Μήνυμα: 22-10-11, 20:09
  4. Σχέδιο ενισχυτή C-AUDIO
    από ezizu στο forum Eνισχυτής, Home Cinema & HiFi
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο Μήνυμα: 17-03-10, 00:53
  5. Ελεγχος Audio ενισχυτή με παλμογράφο ...
    από JIM_6146B στο forum Eνισχυτής, Home Cinema & HiFi
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο Μήνυμα: 07-05-09, 21:07

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας