Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 101 έως 106 από 106
  1. #101

    Προεπιλογή

    Μέσα σε αυτό το post υπάρχου όλες οι απαντήσεις και από πού μπορείς να αγοράσεις κάτιτέτοιο δεν φταίω εγώ που εσύ δεν ξέρεις να χρησιμοποιείς το e-bay αλλά ούτε εγώ δεν φταίω που δεν ξέρειςτι είναι το μοναστηράκι δεν φταίω εγώ που δεν βλέπεις το s/n και το p/n αλλά φταις εσύ που δεν κάνεις καλά την φανταστικήσου δουλεία.
    Αν θέλεις να πιάσεις τους κατά τα λεγόμενα σου παράνομους εμπόρους θα μου δώσεις το τηλέφωνο της ιντερνετικηςαστυνομίας που δουλεύεις να σε καλέσωκαι να τα πούμε

    Αφού κάνεις καλά την δουλεία σου θα μου πεις σε ποια στρατόπεδα υπάρχει σήμερα κάτιτέτοιο σε λειτουργία και ποιο συγκεκριμένα από ποιο στρατόπεδο λείπει κάτι τέτοιοκαι το σ/ν να το συγκρίνουμε
    Να επισημάνω και κάτι πόσο δύσκολη έχει καταντήσει η τρόικατην δουλεία στο δημόσιο ο φίλος σας pantso κυνήγα τον ταο προχθές τον είχανκαι δούλευε βράδυ γιατί βράδυ μας απαντούσε χτες τον είχαν βράδυ γιατί βράδυ απαντούσεσήμερα πάλη βράδυ γιατί βράδυ απατάει κάθε μέρα βραδινός??? Ούτε νυχτοφύλακας νασουν

  2. #102

    Προεπιλογή

    Να αυτό εδώ κάνει 1600$ και 27$ μεταφορικά το δικό μου σουτο πουλαω 1000 ευρο με αντικαταβολή και τα μεταφορικά δώρο πες μου που θέλεις νασου το στείλω


    http://www.ebay.com/itm/M24-IR-Night...item27c32bf7fe
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tao : 22-02-12 στις 22:19

  3. #103

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    πανος
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    θεσ/νικη
    Μηνύματα
    12

    Προεπιλογή

    παλι λες ψεματα δοκιμασε να εισαγεις νομιμα κατι τετοιο

  4. #104

    Προεπιλογή

    Εγώ αλλά και όσοι αλοι βλέπουν αυτό το post ξέρουμεότι εσύ λες ψέματα
    Από αυτό το link http://www.ebay.com/itm/M24-IR-Night-Vision-Tank-Periscope-/170778163198?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c32b f7fe
    Αλλά και από τα άλλα που έχω αναρτήσει Σαςαποδεικνύω ότι όποιος ιδιώτης θέλει κάτι τέτοιο μπορεί να το αγοράσει άρα δεν είναι παράνομο όπως αναξιόπιστα προαναφέρεικάποιος και πιστέψτε με αν ήταν παράνομηη πόλωση το e-bay έχειτους δικούς του ανθρώπους που τα ελέγχουν
    Και επίσης αν κάποιος τελικά αγοράσει ένατέτοιο night vision η τροφοδοσία του είναι 75kv η αξία του αν συντηρηθεί σωστά και είναιπλήρως λειτουργικό είναι αρκετά μεγάλη σαν ένα μουσικό κομμάτι στρατιωτικού υλικούτο οποίο χρησιμοποιούταν στην 2 παγκόσμιο πόλεμο σε άρματα μάχης .
    Δεν θα ξανά αναρτήσω σε αυτό το post γιατίέχει καταντήσει γελοίο σε ένα sitte ηλεκτρονικών να χιαστεί να απολογηθώ σε κάποιον/ους ανίδεουςμε τέτοια θέματα και πόσο μάλλον σε κριφουλιδες κάτι που δεν έχει καμία σχέσημε το αρχικό μου ερώτημα την απάντηση μου την πήρα είπαμε 75Κν αυτό μου αρκεί
    Αν ο τύπος εξακολουθεί να έχει απορίες καινα συνεχίζει να το παίζει πράκτορας είπα ας μου δώσει το τηλέφωνο της internetikisτου αστυνομίας η όπως αλλιώς αν λέγετε να του δώσω περεταίρω πληροφορίες
    Από ότι διαπιστώσατε δεν μας έδωσε κάποιοτηλέφωνο όσο για τα υπονοούμενα που άφηνε για το πρόσωπο μου πίσω έχει η αχλάδατην ουρά

  5. #105
    Το avatar του χρήστη Phatt
    Μέλος
    Όνομα
    Παναγιώτης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    Σέρρες
    Μηνύματα
    165

    Προεπιλογή

    Pantso, μας μιλας για παρανομιες, αλλα δεν μας εδωσες κανεναν νομο που να τις αναφερει.
    Επισης ασχολεισαι παρα πολυ με την ιστορια της διακινησης της συγκεκριμενης συσκευης χωρις να μας λες πραγματικα για ποιο λογο εχεις τετοιο ενδιαφερον, αφηνοντας υπονοουμενα οτι εργαζεσαι σε καποια κρατικη υπηρεσια.Εαν οντως εργαζεσαι σε καποια υπηρεσια θα πρεπει να γνωριζεις πολυ καλυτερα απο μενα οτι ο τροπος που χειριζεσαι το θεμα δεν ειναι ο καλυτερος.
    (Προ)Καλεις τον tao να κανει αποκαλυψεις, χωρις προφανως να εχει καμια υποχρεωση αλλα και χωρις εσυ να μας εχεις δωσει καμια πληροφορια για το ποιος εισαι και ποιο ειναι ακριβως το ενδιαφερον σου για την περιπτωση.
    Επισης λες οτι καλα θα κανει ο tao να το δηλωσει "εκει που πρεπει", παιζεις με τις λεξεις;Απαγορευεται να ξερουμε τι ειναι το "εκει που πρεπει";
    Προσπαθω να σε σεβαστω οσο το δυνατον περισσοτερο σαν συνομιλητη αλλα μου ειναι ιδιαιτερα δυσκολο με αυτην την συμπεριφορα που παρουσιαζεις.
    ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΟΣ!!
    "Πατριωτισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα την αγάπη για τη χώρα σου. Εθνικισμός είναι όταν βάζεις πάνω απ' όλα το μίσος για τις άλλες." Charles De Gaulle.

  6. #106
    Το avatar του χρήστη lepouras
    Μέλος
    Όνομα
    Γιαννης
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗ
    Μηνύματα
    141

    Προεπιλογή

    μήπως τον πήρε ο ύπνος σε καμία σκοπιά και του φάγανε κανένα και ψάχνει να το βρει?
    Να σκέφτεσαι σαν άνθρωπος της δράσης,και να δρας σαν άνθρωπος της σκέψης...
    Ποτέ δεν νικάς έναν ηλίθιο ,θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγο πείρας.
    www.drakotrypa.gr

Σελίδα 11 από 11 ΠρώτηΠρώτη ... 91011

Παρόμοια Θέματα

  1. GRUNDIG vision 32 3821 remote no work
    από fuzz στο forum Τηλεόραση
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 28-01-12, 21:49

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας