Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 20
  1. #1

    Μέλος
    Όνομα
    john
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Λαμπρινη
    Μηνύματα
    283

    Προεπιλογή Ανταλλακτικό για στερεοφωνικό

    ψαχνω αυτο http://img11.imagehosting.gr/out.php...4_100-1686.jpg κ δεν μπορω να το βρω σε κανενα μαγαζι απο τα 5που πηγα.ακομα κ στον φανο.προκειται για ενα lg μινι hifi.ασημι χρωμα.το πηγα σε ενα φιλο μου να το κοιταξει(μας βαρεσε η οικονομικη κριση βλεπεις),γιατι ενω δουλευαν cd,radio,kassete δεν εβγαζε απο πουθενα ηχο απο καμια εξοδο.το ανοιξε κ μου ειπε οτι επειδη δεν ειχε τα απαραιτητα εργαλεια για μετρησεις προφανως να φταιει αυτο το ic.τι λετε?θα κανω χριστουγεννα φετος?

  2. #2
    Το avatar του χρήστη Αποστόλης1
    Μέλος
    Όνομα
    Αποστόλης
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Άγονη γραμμή. https:// Αιγαίο/Κάρπαθος
    Μηνύματα
    812

    Προεπιλογή

    Φίλε αυτό της φωτογραφίας είναι σίγουρα χαλασμένο, αλλά μήπως έχει και τίποτα άλλο?

  3. #3

    Μέλος
    Όνομα
    john
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Λαμπρινη
    Μηνύματα
    283

    Προεπιλογή

    δηλαδη εχει κ συνεχεια?κακο που με βρηκε.ο φιλος μου ειπε ας ξεκινησουμε απο αυτο κ βλεπουμε αν εχει κατι κ το ρευμα,αν κ πιστευει οτι αυτο το ic φταιει.

  4. #4

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Γεώργιος
    Εγγραφή
    Nov 2008
    Περιοχή
    Ήπειρος
    Μηνύματα
    9

    Προεπιλογή

    Φίλε μου είναι το ίδιο με το LA4629 κοίταξε εαν μπορείς να βρείς αυτό. Ωστόσο πόσες εξόδους έχει το στερεοφωνικό σου; μήπως μπορείς να ταιριάξεις κανένα άλλο ολοκληρωμένο της σειράς; π.χ TDA1516 και με παραπάνω ισχύ γιατί αυτό είναι 2 Χ 5Watt's. Δεν ξέρω εαν σε βοήθησα;

  5. #5

    Μέλος
    Όνομα
    john
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Λαμπρινη
    Μηνύματα
    283

    Προεπιλογή

    δεν ειμαι ηλεκτρονικος αλλα το LA4629 εχει 12πιν ενω το la4631 εχει 13.δεν εχω ιδεα για κατι αλλο.αν γνωριζει κανεις καποιο που να κανει εννοειται κ ευπροσδεκτο.

  6. #6

    Προεπιλογή

    Ασε την οικονομική κρίση!
    Είναι απαράδεκτο για οικολογικους λόγους αλλά και για οικονομικούς (τα εισάγουμε) με το παραμικρό να πετάμε τα μηχανήματα και να περνουμε καινούρια.
    Κανονικά θα έπρεπε τα μηχανήματα να είχαν 40% ΦΠΑ και τα ανταλακτικά 9%!
    Δες εδώ, το έχει το ολοκληρωμένο με λιγότερο από 2 ευρώ.
    http://www.cdlens.com/index.php

  7. #7

    Μέλος
    Όνομα
    john
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Λαμπρινη
    Μηνύματα
    283

    Προεπιλογή

    ευχαριστω παρα πολυ για το Link!σκεφτομουν να παω στην αντπροσωπεια να τους πω να μου βρουν ανταλλακτικο μετα τις γιορτες βεβαια.να κανω κ μια ερωτηση..μου ειπατε οτι ειναι λιγα watt.θα μπορουσα να βαλω ηχεια υπολογιστη να δωσω περισσοτερα watt?

  8. #8

    Προεπιλογή

    Λογικά μπορείς. Το ένα κανάλι βρίσκεται στο πιν2 και το άλλο στο πιν 4. Η γείωση του σήματος είναι το πιν3.

  9. #9
    Το avatar του χρήστη KOKAR
    Μέλος
    Όνομα
    Κωστας
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Περιοχή
    Αργυρουπολη
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Γεώργιος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Φίλε μου είναι το ίδιο με το LA4629 κοίταξε εαν μπορείς να βρείς αυτό. Ωστόσο πόσες εξόδους έχει το στερεοφωνικό σου; μήπως μπορείς να ταιριάξεις κανένα άλλο ολοκληρωμένο της σειράς; π.χ TDA1516 και με παραπάνω ισχύ γιατί αυτό είναι 2 Χ 5Watt's. Δεν ξέρω εαν σε βοήθησα;
    αν βάλει το TDA1516 θα έχει πρόβλημα με το τροφοδοτικό του μηχανήματος..

  10. #10

    Μέλος
    Όνομα
    john
    Εγγραφή
    Dec 2009
    Περιοχή
    Λαμπρινη
    Μηνύματα
    283

    Προεπιλογή

    καλη χρονια παιδια!!!τις καλυτερες μου ευχες για το 2010!
    δυστυχως δεν μπορω να βρω την αντιπροσωπεια της σανυο.μηπως μπορειτε να με βοηθησετε σε αυτο?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας