Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 2 από 2

Θέμα: UPS Bitmore

  1. #1

    Μέλος
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Sep 2014
    Περιοχή
    Μάνη
    Μηνύματα
    379

    Προεπιλογή UPS Bitmore

    Καλημέρα . Η υποδοχή του καλωδίου ρεύματος "παίζει" , χάνει ρεύμα και σβήνει το PC . Έδεσα το καλώδιο με ένα σπάγκο , δεν κουνιέται και δουλεύει , αλλά δεν είναι ότι καλλίτερο στην εμφάνιση . Αν ανοίξω το UPS , θα μπορέσω να το στερεώσω , ή θα πάει τζάμπα ο κόπος ? Ρωτάω επειδή την τελευταία φορά που το άνοιξα για να αλλάξω μπαταρίες , μούβγαλε την ψυχή μέχρι να το ξανακλείσω . Επί τη ευκαιρία , μπορώ να συνδέσω και την οθόνη στο UPS ? Ρωτάω επειδή κάποτε μου είπαν (ούτε θυμάμαι ποιος και πότε) , ότι λόγω υψηλής τάσης της οθόνης , θα καεί το UPS . Σωστό , ή λάθος ? Το UPS έχει 2 θύρες Ethernet και 1 τηλεφώνου , ποια η χρησιμότητά τους ? Πολλές οι ερωτήσεις μου , μακάρι να βρω απαντήσεις . Ευχαριστώ όποιον ασχοληθεί .

  2. #2

    Μέλος
    Όνομα
    μιχαλης
    Εγγραφή
    Mar 2016
    Περιοχή
    γλυφαδα
    Μηνύματα
    763

    Προεπιλογή

    Αν σου είναι τόσο δύσκολο να καπακωσεις το ups, τότε εμείς τι να σου πούμε για το φις..... μην το ξαναανοιξεις τότε!!!!!
    Να βάλεις την οθόνη γιατί όχι. Εκτός και αν η συνολική κατανάλωση φτάνει στα όρια το ups..
    Η θύρα Ethernet κλπ, έχει μέσα προστασία υπέρτασης, τίποτε παραπάνω. Σύνδεσε Την, κακο δε κανει

    Στάλθηκε από το SM-A520F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 27
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-06-19, 13:07

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας