Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4121314
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 131 έως 140 από 140
  1. #131
    Το avatar του χρήστη KOKAR
    Μέλος
    Όνομα
    Κωστας
    Εγγραφή
    Dec 2005
    Περιοχή
    Αργυρουπολη
    Μηνύματα
    231

    Προεπιλογή

    ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ για την υπομονή σου και την επίμονη σου με το cd player......

    υ.γ
    Τώρα ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΑ ότι αυτή ήταν η πρώτη σου επισκευή......
    και με έπιασε κρύος ίδρωτας , και αυτό γιατί θα ακολουθήσουν και άλλες !!!

  2. #132

    Προεπιλογή

    καλα το ψυλιαστηκα,τελικα αναστηθηκε..

    φιλικη συμβουλη,που την εδωσαν οι προλαλησαντες 3-4 φορες ακομα,ΑΝ ΔΕ ΧΑΛΑΣΕΙΣ ΔΕ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ...με οτι συνεπαγεται αυτο.οχι να διαλυσουμε ολο το σπιτι αλλα οπου εχουμε ευκαιρια σε κατι παλιο..σε καμια περιπτωση δε μπορει να σου μεταδωσει γνωση ενα φορουμ αν πρωτα δεν εχεις πειραματιστει σε προσωπικο επιπεδο,να δεις πως ξεβιδωνει μια βιδα,μια φισα,πως βαζεις ενα φυσακι σε ενα καλωδιο κλπ κλπ.

    παντα συναρτησει των δυνατοτητων του καθενος βεβαια.αλλοι φωναζουν ηλεκτρολογο για να αλλαξει μια μπριζα κ αλλοι βαζουν ολοκληρο αιρ-κοντισιον μονοι τους...που λεει ο λογος.ειναι κ το προσωπικο στοιχειο μεσα.

    ΥΓ:δηλαδη τωρα αυτο το θεμα θα βουλιαξει στα αδυτα του φορουμ?κ γω που εμπαινα 3-4 φορες τη μερα για να δω τπτ καινουριο...

  3. #133

    Banned
    Όνομα
    Ιωαννα
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθήνα-σεριφος
    Μηνύματα
    121

    Προεπιλογή

    παιδια δωστε συχαρητηρια στον εαυτο σας για τν υπομονη σας επισης αν δν ηταν ο φιλος μου ο betacord να μου πει πως ακριβως ξεκουμπωνε αυτη η παλιομ@... α δν θα ειχα καταφερει σχεδον τπτ.

    ηθικο διδαγμα: ποτε δν πιραζουμε τριμερ αν δν εχουμε παλμογραφο με cd!

    υγ: φιλε ξιφη τι να κανουμε???

  4. #134

    Μέλος
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από brs_19 Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια δωστε συχαρητηρια στον εαυτο σας για τν υπομονη σας επισης αν δν ηταν ο φιλος μου ο betacord να μου πει πως ακριβως ξεκουμπωνε αυτη η παλιομ@... α δν θα ειχα καταφερει σχεδον τπτ.

    ηθικο διδαγμα: ποτε δν πιραζουμε τριμερ αν δν εχουμε παλμογραφο με cd!

    υγ: φιλε ξιφη τι να κανουμε???
    και τωρα με τι θα ασχολουμαστε?μακκακια εκανα....τελοςπαντων παω να κανω νανι betacord85 japan made.....(βασικα δεν μας ειπε αν δουλεψε η κεφαλη,λετε να πειραξε το focus και τωρα να μην παιζει?)

  5. #135

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από betacord85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    και τωρα με τι θα ασχολουμαστε?
    αυτο λεω κ γω,"κριμα" λυθηκε το προβλημα...

  6. #136

    Μέλος
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από xifis Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο λεω κ γω,"κριμα" λυθηκε το προβλημα...
    παναγια μου πως θα κοιμαμαι τωρα τα βραδια,αχ τι εκανα εγω φταιω χθες δεν κοιμηθηκα ποιος θα μας πριζει τωρα?ζανε ανοιξε κανα θεματακι τυπου<<δεν μου δουλευει ο φουρνος μικροκυματων>>θα εχουμε να ασχολουμαστε....betacord85 japan victor corporation

  7. #137
    Το avatar του χρήστη Ulysses
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Οδυσσέας
    Εγγραφή
    Sep 2008
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    όταν άκουγα την ατάκα αυτή στα παραμύθια όταν ήμουν μικρός
    δεν πίστευα ποτέ μου ότι θα γινόταν και στην πραγματικότητα

  8. #138
    Το avatar του χρήστη east electronics
    Συντονιστής Κατηγορίας
    Όνομα
    Sakis Petropoulos
    Εγγραφή
    Nov 2007
    Περιοχή
    ATHENS GREECE
    Μηνύματα
    1.520

    Προεπιλογή

    ειπα να μην ξαναγραψω εδω αλλα για χαρη του μπαμπη πρπει ναπω δυο λεξουλες ....


    ----- betacord 85 και made οπου θελει .....Μπραβο φιλε Μπαμπη χαρα στα κουραγια σου που μπορεσες και βοηθησες εγω πραγματικα δεν αντεξα .... ευχαριστουμε για την βοηθεια σου και κυριως για την υπομονη σου

    ----- φιλε ΚΟΚΑΡ ολα τα καλυτερα εσενα ευχαριστω για τα καλα σου σχολια ( στο ποστ εννοω )

    ----- brs 19 κατα τυχη καταφερες να κουμπωσεις την κεφαλη χωρις να της κανεις ζημια και κατα δηλωση σου εκανες μια επισκευη ....λυπαμαι που θα στη χαλασω αλλα το μονο που εκανες ειναι ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ !!!!!! φυσικα οπως ειπες το πλαυερ δουλευει ( οπως μας λες .... ) αλλα το να αλλαξεις μια κεφαλη δεν απιτει καμμια ηλεκτρονικη γνωση .....απαιτει μια πλαη εξοικιωση με το αντικειμενο ....λιγες μηχανικες κατα περιπτωση γνωσεις αλλα κυριως μια αντιληψη για το πως λυνει και δενει ενα πραγμα ....

    δυστυχως απο οτι δειχνει και απο τον τροπο που προσπαθησες να παρεις πληροφοριες ''μαλλον δεν το εχεις'' ...οπως ειπε και Κοκαρ αν δεν κανω λαθος η μικρη του αδελφη 15 ετων θα το ελυνε με κλειστα τα ματια ....


    τι σημαινουν ολα τα παραπανω ?????

    η Αντιληψη και η "επαφη" με αυτα τα πραγματα αποκταται με ενα τροπο ....μονο .... σιγα σιγα, με υποδειξεις απο καποιον μεγαλυτερο .... να βλεπεις καποια πραγματα κλπ κλπ κλπ .... και δεν κολυμπαμε στα βαθια με την μια .... φτιαξε μερικα σμαρτ κιτ πρωτα ...καυτα ...ξαναφιαχτα .... και μετα βλεπουμε .... δεν σε βλεπω ετοιμο για αλλα .... ακομα

    \αν τελικα θα φτασεις εκει η οχι ειναι μια αλλη ιστορια την οποια δεν μπορω εγω να σου απαντησω

    οφφ δε ρεκορντ και σε καθαρα προσωπικη βαση πιστευω οτι στο συγκεκριμενο φορουμ πηρες συγκεκριμενες απαντησεις απο ανθρωπους που σκεφτονται με τον ιδιο τροπο με σενα αν εχεις κανει αυτο το ποστ στο diyaudio.com που ειναι ενα ξενο φορουμ το πολυ που θα ειχες παρει ειναι δυο απντησεις και μετα το ποστ θα θαβοταν στον χρονο ..... ο λογος ειναι οτι αρχικα δεν εχεις να μαθεις και πολλα αλλαζοντας μια κεφαλη και ο δευτερος οτι οι ανθρωποι που ασχολουνται πραγματικα με τον ηχο ποτε δεν θα ασχολιοντουσαν με ενα πλαυερ των 20 ευρω ....

    το οτι ρωτας δεν το βρισκω κακο ...ο τροπος ομως και ο στοχος σου ειναι μαλλον λαθος ( κατα την προσωπικη μου γνωμη παντα ) εξαλου στα ειπα και σε πμ


    αυτα απο μενα .... οι αποψεις ποικοιλουν ....ο καθε ενας εχει δικαιωμα να εχει την δικια του και η δικια μου ειναι οτι αν περνουσε απο το χερι μου θα πεταγα το ποστ σου στον καλαθο .... οχι φυσικα γιατι σαν νεο παιδι ζητησες απο καπου να μαθεις κατι ...αλλα κυριως γιατι ζηταγες επιμονως λυση φαστ φουντ με την δικαιολογια οτι ειμαι νεος και πρεπει να μαθω .....

    οκ λοιπον ....τωρα που την αλλαξες και δουλεψε οπως λες πες μας τι εμαθες ????
    SERVICE ΕΝΙΣΧΥΤΩΝ ΚΑΙ ΙΑΠΩΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ ΗΧΟΥ
    east_electronics@yahoo.gr
    www.eastelectronics.gr ε

  9. #139

    Μέλος
    Όνομα
    μπαμπης
    Εγγραφή
    Apr 2009
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    112

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Ulysses Εμφάνιση μηνυμάτων
    σακη μικρος ειναι αμα δεν κατσει καποιος απο πανω του να τον καθοδηγησει δεν θα κανει τιποτα,εγω αμφιβαλω καν οτι πηγαινει σε σχολη για ηλεκτρονικα,βρηκε ενα φορουμ εδω της<<παρεας>>και προσπαθει να ξεκλεψει καποιες γνωσεις,ενταξει πηρε μια χαρα,μην τον αποπερνουμε με τα διαφορα που του λεμε,ας του δωσουμε κινιτρο να ασχολιθει με το<<αθλημα>>προτινοντας του μια κατασκευη,ενα<<κιτ>>σιγα σιγα θα εξασκησει το μυαλο του και θα παρει μπροστα,αγαπητοι φιλοι ας βοηθησουμε αυτο το νεο παιδι να ασχολιθει,θα ξεκινησω πρωτος στελνοντας του μια κατασκευη(σχεδιο)σε μορφη pdf,καλο θα ηταν φιλοι μου αυτη την κινηση να την κανετε και εσεις.μπαμπης(καλη σας νυχτα)

  10. #140
    Το avatar του χρήστη gsmaster
    ΥπερΣυντονιστής
    Όνομα
    Γιάννης
    Εγγραφή
    Aug 2003
    Περιοχή
    Γιάννενα
    Μηνύματα
    132

    Προεπιλογή

    Το ντισκμαν επισκευάστηκε, το πρόβλημα λύθηκε, το θέμα κλειδώνεται.


    Τ Ε Λ Ο Σ
    Πριν γράψετε ένα νέο θέμα στο φόρουμ, ψάξτε ->εδώ<-, κάτι θα βρείτε που δεν ξέρατε.

Σελίδα 14 από 14 ΠρώτηΠρώτη ... 4121314

Παρόμοια Θέματα

  1. Xbox-επισκευη
    από Kraig στο forum Παιχνιδομηχανή
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-01-06, 16:45
  2. [Φορητό CD Player] Επισκευη diskman
    από D-NAME στο forum iPod/MP3/MP4/Φορητές Συσκευές
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 25-02-05, 22:26
  3. Επισκευη TV
    από D-NAME στο forum Τηλεόραση
    Απαντήσεις: 20
    Τελευταίο Μήνυμα: 20-07-04, 17:06

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας