Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 31
  1. #1

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή Πρόβλημα ακουστικού

    Καλησπέρα σας. Έχω το mate 10 pro και από χτες δεν ακούω δυνατά από το ακουστικό του κινητού μου έπεσε κάτω μαζί με την θηκη βέβαια το κινητό δεν έπαθε τίποτα και δεν μου το έκανε αμεσως. Την ένταση του ήχου των κλήσεων την έχω δει είναι στο δυνατό υπάρχει περίπτωση να έφυγε το ακουστικό από την θέση του; απ'οτι είδα στο youtube πάει και κάθετε στην θέση του δεν μπορεί να φύγει τι άλλο μπορώ να κάνω; κάθε βοήθεια δεχτή ευχαριστώ πολύ.

  2. #2

    Μέλος
    Όνομα
    Δημήτρης
    Εγγραφή
    Dec 2016
    Περιοχή
    PERISTERI ATTIKIS
    Μηνύματα
    1.715

    Προεπιλογή

    Φίλε Αλέξη,
    κατά τη πτώση τόσο ευαίσθητων συσκευών πολλά μπορούν να συμβούν καθόσον οι ανοχές κατασκευής των υλικών
    ( για το δικό σου μηχάνημα «ακουστικό» ), αλλά και τοποθέτησής τους σε θέσεις εντός της όλης κατασκευής (που
    αφορά τη συνδεσιμότητά τους), είναι της τάξης ορισμένων μm (εκατομμυριοστών του μέτρου).
    Αν η μείωση του ήχου του ακουστικού σου δεν οφείλεται σε δική σου ρύθμιση στο τηλ/νο κι έχεις προβεί και σ΄ επανεκκίνηση
    της συσκευής τότε τ΄ ακουστικό σε πρώτη φάση χρήζει αντικατ/σης από Εξουσιοδοτημένο SERVICE της HUAWEI.
    Για περισσότερη ενημ/ση σου, από την ιστοσελίδα : https://consumer.huawei.com/en/suppo...es/mate10-pro/ κατεβαίνει
    το User Manual του HUAWEI MATE 10 PRO, & από την ιστοσελίδα : https://drive.google.com/file/d/1I7E...zwFWkjW12/view
    κατεβαίνουν σχηματικά του HUAWEI MATE 10 PRO.

    Φιλικά.
    Δημήτρης Καρούσης

  3. #3
    Το avatar του χρήστη manolo
    Μέλος
    Όνομα
    Μανόλης
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    1.559

    Προεπιλογή

    Αν είσαι ηλεκτρονικός που ασχολείσαι με κινητά μπορείς να το αλλάξεις κι εσύ ο ίδιος το ακουστικό αρκεί να βρεις και να παραγγείλεις το ανταλλακτικό βέβαια.

  4. #4

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή

    Καλήσπερα σας. Τελικά το μικρόφωνο αλλαχτηκε από κατάστημα που φτιάχνει κινητά το πήγα σε ένα στο Χαϊδάρι δεν μου το έφτιαξε, τελικά το πήγα σε άλλο κατάστημα στον Κορυδαλλό και το έφτιαξε, έχω άλλο πρόβλημα τώρα η sim 2 δεν έχει καθόλου σήμερα με πετάει εκτός δικτύου! Μήπως η κεραία είναι χαλασμένη; η sim 1 λειτουργεί κανονικά! Μηπως η κεραία βραχυκύκλωσε; πως αν είναι βραχυκυκλωμενη η sim 1 να δουλεύει κανονικά ενώ ή sim 2 όχι; κάθε βοήθεια δεχτή. Σας ευχαριστώ.

  5. #5

    Μέλος
    Όνομα
    μιχαλης
    Εγγραφή
    Mar 2016
    Περιοχή
    γλυφαδα
    Μηνύματα
    763

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alex20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τελικά το μικρόφωνο αλλαχτηκε .
    λογικα θα συνεχίσεις να μην ακους δυνατα..
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από alex20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ακούω δυνατά από το ακουστικό του κινητού μου.
    αντιμετάθεσε τις sim και δες αν μεταφέρεται το προβλημσ





    Στάλθηκε από το SM-A528B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  6. #6

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή

    Καλήσπερα σας. Ακούω κανονικά αλλά καθυστερεί να μου δώσει κλήση. Να αλλάξω τις κεραίες; θα λυθεί το πρόβλημα; σας ευχαριστώ.

  7. #7

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή

    Καλήσπερα σας. Μήπως γνωρίζετε που μπορώ να βρω ανταλλακτικά και συγκεκριμένα τις κεραίες για το mate 10 pro; ευχαριστώ πολύ.

  8. #8

    Μέλος
    Όνομα
    σπιρος
    Εγγραφή
    Oct 2020
    Περιοχή
    ιονια νησια
    Μηνύματα
    119

    Προεπιλογή

    δες
    GC-TECH

  9. #9

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή

    Καλήσπερα σας. Το κατάστημα GC-TECH δεν έχει την κεραία έχει μόνο το ακουστικό. Μήπως γνωρίζετε που αλλού μπορώ να την βρω; ευχαριστώ.

  10. #10

    Μέλος
    Όνομα
    ΑΛΕΞΗΣ
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
    Μηνύματα
    153

    Προεπιλογή

    Καλήσπερα σας. Τελικά;άλλαξα κάρτα sim με καινούργια το πρόβλημα παραμένει. Τι άλλο να κοιτάξω; έχω το mate 10 pro και λειτουργεί μόνο η sim 1 ενώ η sim 2 όχι. Ευχαριστώ

Σελίδα 1 από 4 123 ... ΤελευταίαΤελευταία

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας