Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 3 από 3

Θέμα: LG L1750s

  1. #1

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Aug 2010
    Περιοχή
    Στιμάγκα - Κόρινθος
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή LG L1750s

    Καλησπερα,
    Εχω ενα προβλημα με την παραπανω οθονη, οταν την ανοιγω καποιες φορες λειτουργει χωρις προβλημα κ αλλες φορες οταν την ανοιγοκλεινω απο το διακοπτη αργει να ανοιξει για λιγο αλλα δινει εικονα κανονικα αλλες φορες ανοιγοκλεινει ανα ενα δευτερολεπτο κ αλλες φορες ανοιγει κ εχει την εικονα κομμενη στην μεση περιπου.το λεντ παραμενει παντα πρασινο.εχω αλλαξει τους ηλεκτρολυτικους πυκνωτες προληπτικα χωρις να ηταν καποιος φουσκωμενος.επισης εχω βαλει τις λαμπες να δουλεψουν με ξεμονταρισμενη την οθονη κ δειχνουν να λειτουργουν κανονικα.γνωριζει καποιος τι μπορει να φταιει?

  2. #2

    Προεπιλογή

    Γραψε σε παρακαλω καλυτερα το προβλημα σου ωστε να σε κατευθεινω.Μια εικονα θα βοηθουσε για να δειξεις το προβλημα τι εννοεις μιση εικονα?

  3. #3

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    γιαννης
    Εγγραφή
    Aug 2010
    Περιοχή
    Στιμάγκα - Κόρινθος
    Μηνύματα
    7

    Προεπιλογή

    Φιλε μου εχεις δικιο,το εγραψα βιαστικα κ δεν βγαζει νοημα.λοιπον οταν ανοιγω την οθονη απο το διακοπτη καποιες φορες παιζει κανονικα.οταν την κλεισω κ την ανοιξω παλι,αρχιζει να αναβοσβηνει 5 με 6 φορες κ παιζει σωστα.αλλες φορες εχει μαυρη εικονα για 8 με 10 δευτερολεπτα απο τη στιγμη που τη ανοιγω κ μετα παιζει κανονικα.αλλες φορες οταν ανοιγει εχει εικονα σαν τις παρακατω.
    ελπιζω να ημουν πιο κατανοητος.

    IMG_20170313_004116.jpg2015-03-26-031.jpg

Παρόμοια Θέματα

  1. Τροφοδοτικό από LG Flatron L1750s
    από leone στο forum Οθόνη Η/Υ
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-04-12, 14:58

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας