Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 65
  1. #11
    Το avatar του χρήστη Δημ.Φυλακτος
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητριος
    Εγγραφή
    Oct 2016
    Περιοχή
    Βορεια Ευβοια
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tipos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο πρωτο ερωτημα-οχι δεν πρεπει να πιανει παγο,ο λογος που πιανει ειναι γιατι πρωτον εβαλε μεγαλο μοτερ,το δικο σου φοραει 1/4 του ιππου και δευτερον μπορει να εβαλε πολλα υγρα.
    Φιλτατε τωρα το ξανακοιταξα πισω και ναι πιανει παγο αλλα πολυ λιγοτερο απο πρωτα.
    Ειναι κακο εαν εβαλε παραπανω υγρα; Απο την βαλβιδα που εξεχει απο ενα σωληνακι του μοτερ μπορει να βγει τυχον περισσευμα;

    Δεν μπορω να βρω τι μοτερ ειχε πρωτα,το ταμπελακι εχει διαλυθει,αυτο που μου εβαλε ειναι το:
    http://www.cantas.com/urun/embraco-egas-90-hlr/
    Θα εχω παραπανω καταναλωση στο ρευμασε σχεση με πρωτα;

  2. #12
    Το avatar του χρήστη tipos
    Μέλος
    Όνομα
    Σακης
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    1.464

    Προεπιλογή

    To καρτελακι του μοτερ διαλυθηκε η του ψυγειου? Αν του ψυγειου ειναι καλο ανεβασε μια φοτο να δουμε στοιχεια.
    Οσο αφορα τα υγρα μπορουν να αφαιρεθουν λιγα.Κανονικα τα υγρα μπαινουν με ζυγαρια συμφωνα με τα στοιχεια που δινει ο κατασκευαστης,ετσι τα εβαλε η με μετρηση πιεσεων?
    Για το μοτερ που εβαλε οσο αφορα την καταναλωση δεν εχει και μεγαλη διαφορα απλα ο κατασκευαστης δεν ειναι χαζος να βαζει οτι μοτερ βρει μπροστα του,ολα γινονται βαση μελετης.

  3. #13
    Το avatar του χρήστη Δημ.Φυλακτος
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητριος
    Εγγραφή
    Oct 2016
    Περιοχή
    Βορεια Ευβοια
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή

    Το ταμπελακι του μοτερ εχει ξεβαψει,του ψυγειου το φωτογραφισα αλλα δεν ξερω αν φανεται καλα.




    https://s15.postimg.org/os4ra1laz/pitsos.jpg

    Τα υγρα τα εβαλε απο φιαλες με μανομετρο επανω.Πανω στην κουβεντα του ξεφυγε του ενος πως εβαλαν μοτερ λιγακι παραπανω απο οτι ηταν το παλιο.

    Ο τωρινος θορυβος σε σχεση με το εργοστασιακο εχει διαφορα,ειναι λιγο πιο εντονος.

    Δεν ειχα ασχοληθει τοσα χρονια με θερμομετρα συντηρησης-καταψυξης,μετα την πρωτη ηττα εχω βαλει και στα 2 σημεια.

    Συγνωμμη ειναι NFP ο κωδικος του ψυγειου και οχι NPF οπως εγραψα αρχικα...

  4. #14
    Το avatar του χρήστη tipos
    Μέλος
    Όνομα
    Σακης
    Εγγραφή
    Feb 2016
    Περιοχή
    θεσσαλονικη
    Μηνύματα
    1.464

    Προεπιλογή

    Tελικα θα επρεπε να μπει 1/5 του ιππου,δηλαδη εβαλαν 2 <<νουμερα >> πιο μεγαλο,ειναι λαθος επιλογη απο οποια μερια και να το δεις.Αμα σου εβαλαν υγρα και με μανομετρα χωρις ζηγαρια τοτε τι να πω,επαγγελματιες τις κακιας ωρας.
    Υ.Γ. Το μοτερ γιατι το αλαξαν?Πως εγινε η διαγνωση,με το ματι,με τον ηχο?Κατι μου λεει οτι το μοτερ ειναι καλο και στη θεση σου θα το πηγαινα σε ενα αλλο ψυκτηκο να το δει και να παρω μια ανεξαρτητη γνωμη.Δεν μπορει να ειχε τρεις ταυτοχρονες βλαβες-θερμοστατη-χρονοδιακοπτη-μοτερ.Αν οντως ηταν χαλασμενα και τα τρια τοτε δεν χρειαζεσαι ψυκτηκο αλλα εξορκιστη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tipos : 29-10-16 στις 21:53

  5. #15
    Το avatar του χρήστη apavlidis
    Μέλος
    Όνομα
    Ανδρέας Παυλίδης
    Εγγραφή
    Aug 2016
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    123

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Δημ.Φυλακτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συναδελφοι σας χαιρετω,αντιμετωπιζω ενα προβλημα και μαλιστα μεγαλο με ενα ψυγειο Pitsos No Frost μοντελο NPF 2401 το οποιο εχω εδω και 16 χρονια.

    Εχει τον θερμοστατη δεξια μαζι με το λαμπακι & εναν αλλον ρυθμιστη κατω απο την καταψυξη που ρυθμιζει ποσος αερας θε περασει απο αυτην μεσα στην συντηρηση.Ολα αυτα τα χρονια ο θερμοστατης ηταν στο 4 το καλοκαιρι και στο 3-3,5 τον χειμωνα.

    Το ψυγειο εχει εναν ανεμιστηρα στην καταψυξη και ειναι με χρονοδιακοπτη στην πλατη της καταψυξης.

    Επι 16 χρονια δεν ειχε παρουσιασει απολυτως τιποτα ! Δεν ειχε ερθει τεχνικος για κανεναν λογο και μονο μια φορα ανεβασε θερμοκρασια επειδη η συζυγος ειχε "μπουκωσει" τις διοδους του αερα με σακουλακια κλπ.

    Το ξανακανε πριν ενα μηνα & επειδη η κατασταση ηταν κακη ειπε να του κανω κι εγω για 1η φορα αποψυξη...εμ τι το θελα; Απο τοτε αρχισαν τα προβληματα !

    Η αποψυξη ηταν βιαστικη επειδη δεν ειχα χρονο,οταν το εβαλα μπρος πηρε αλλα την αλλη μερα ειδαμε χαμηλη θερμοκρασια στην συντηρηση,εφθασε τους ) βαθμους,παγωναν ακομη και τα σταφυλια.Δεν ηξερα τι αλλο αν κανω & στον πανικο μου επανω το εκλεισα απο τον θερμοστατη για λιγη ωρα μπας και ηρεμησει γιατι αλλιως θα γινοντουσαν ολα κοκκαλο εκει μεσα.

    Με το που το ξαναβαζω παλι στα 4...τιποτα.περιμενω...τιποτα...ψυγειο τελος.
    Παιρνω τηλεφωνο και ερχεται τεχνικος,αλλαγη θερμοστατη,ΟΚ δουλεψε 1 μερα και την επομενη παλι τελος,δηλαδη σταματαγε το βραδυ κατα τις 11 και ξαναπαιρνε μπρος μετα απο 10-12 ωρες με αποτελεσμα η καταψυξη να φθανει τους ) βαθμους ή και +2
    Τον ξαναφωναζω μου λεει ειναι ο χρονοδιακοπτης στην πλατη,τον αλλαζει,δουλευει 3 μερες και παλι τα ιδια.Τον ξαναφωναζω και μου βαζει αλλον χρονοδιακοπτη με τον οποιο δουλεψε 3-4 μερες και ξανα παλι τελος.

    Τον φωναζω ξανα,μου λεει μοτερ πεθαμενο (οντως δεν ακουγονταν σχεδον τιποτα) μου λεει ισα-ισα που στελνει ακι μονο ο ανεμιστηρας της καταψυξης δουλευει και αυτον ακους νομιζοντας πως δουλευει το ψυγειο.

    Αλλαζει μοτερ,βαζει φρεον,αλλαζει παλι θερμοστατη γιατι με τον προηγουμενο δεν αναβε το λαμπακι και λεει ΟΚ,οντως το ψυγειο δουλεψε 3-4 μερες κανονικοτατα δηλαδη καταψυξη -18 βαθμους και συντηρηση +5 βαθμους ομως ξαφνικα χτες απο το 3 πηγα τον θερμοστατη στο 2,5 επειδη η συντηρηση ηταν χαμηλη και μετα απο λιγο οταν εσβησε το μοτερ δεν ξαναπηρε !

    Απο χτες το βραδυ εως σημερα 10 το πρωϊ που σας γραφω τιποτα,το μονο που ακουγεται ειναι το γραναζακι του χρονοδιακοπτη που γυριζει.

    Πλακετα δεν εχει,τιποτα αλλο να αλλαχτει δεν βλεπω...τι φταιει; Ο τεχνικος δεν το πιστευε,μου λεει δεν ειναι δυνατον !
    Τι ειναι αυτο που καθε τοσο σταματασει το ψυγειο μου; Υπαρχει κατι που δεν εχουμε προσεξει;
    Εχω πεταξει 2 φορες πραγματα και παμε για 3η,εκτος απο το οικονομικο θεμα ειναι & θεμα διαβιωσης συν τα νευρα μου.
    Εαν μπορει καποιος φιλτατος να με βοηθησει...
    Εγώ πάντως με τη δεύτερη στραβή θα το έστελνα στην ανακύκλωση, διότι δεν νομίζω ότι αξίζει όλο αυτό, από οικονομικής πλευράς. Αν και δεν έχω δουλέψει ψυγειοκαταψύκτες της ΠΙΤΣΟΣ νομίζω ότι με τα λεφτά που ξόδεψες για τις ανεπιτυχείς επισκευές, θα μπορούσες ν' ανγοράσεις καινούριο και ακόμη καλύτερο

  6. #16
    Το avatar του χρήστη Δημ.Φυλακτος
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητριος
    Εγγραφή
    Oct 2016
    Περιοχή
    Βορεια Ευβοια
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από tipos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Tελικα θα επρεπε να μπει 1/5 του ιππου,δηλαδη εβαλαν 2 <<νουμερα >> πιο μεγαλο,ειναι λαθος επιλογη απο οποια μερια και να το δεις.Αμα σου εβαλαν υγρα και με μανομετρα χωρις ζηγαρια τοτε τι να πω,επαγγελματιες τις κακιας ωρας.
    Δεν αντιλεγω απλα μετεφερα τα περιστατικα,δεν ειχα αναλογη εμπειρια επι τοσα χρονια απο ψυκτικο.
    Δεν ειδα πλαστικο μπουκαλι,3 φιαλες κρατουσαν.

    Υ.Γ. Το μοτερ γιατι το αλαξαν?Πως εγινε η διαγνωση,με το ματι,με τον ηχο?Κατι μου λεει οτι το μοτερ ειναι καλο και στη θεση σου θα το πηγαινα σε ενα αλλο ψυκτηκο να το δει και να παρω μια ανεξαρτητη γνωμη.Δεν μπορει να ειχε τρεις ταυτοχρονες βλαβες-θερμοστατη-χρονοδιακοπτη-μοτερ.Αν οντως ηταν χαλασμενα και τα τρια τοτε δεν χρειαζεσαι ψυκτηκο αλλα εξορκιστη
    Μολις αλλαξε τον θερμοστατη μου ειπε και για τον χρονοδιακοπτη αλλα ειπε αστο να δουμε πως παει και οντως το δοκιμασαμε 1-2 μερες και μας εκανε νουμερα.Το ψυγειο ειχε παρει την κατιουσα τον τελευταιο καιρο,δεν εψυχε καλα οπως τα πρωτα χρονια και 2 φορες εδειχνε πολυ πεσμενη η καταψυξη χωρις να εχει πολλα πραγματα μεσα.

    Το μοτερ ειχε σκουρια απο πανω του,οταν ειπαν [2 ατομα ειχαν ερθει] για αλλαγη δεν ημουν παρων αλλα στη δουλεια και ηδη ειχα πεταξει 2 φορες πραγματα,ειχαν περασει πανω απο 12 ωρες χωρις να δουλευει το ψυγειο & δεν ειχα απο το τηλεφωνο αλλη επιλογη.

    Με ανησυχει το θεμα παγου στην σωληνα εαν μακροπροθεσμα κανει κακο ή αν λειωνοντας προκαλει νερα που θα τρεχουν.
    Για την αντοχη του μοτερ δεν ξερω,μηπως η παραπανω ιπποδυναμη πιεσει τα πραγματα στο κυκλωμα;

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από apavlidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πάντως με τη δεύτερη στραβή θα το έστελνα στην ανακύκλωση, διότι δεν νομίζω ότι αξίζει όλο αυτό, από οικονομικής πλευράς. Αν και δεν έχω δουλέψει ψυγειοκαταψύκτες της ΠΙΤΣΟΣ νομίζω ότι με τα λεφτά που ξόδεψες για τις ανεπιτυχείς επισκευές, θα μπορούσες ν' ανγοράσεις καινούριο και ακόμη καλύτερο
    No Frost,Υψος 175 εκ,πλατος 70 εκ και βαθος 60 εκ,μετρητα δεν υπηρχαν παραπανω απο οσα την επισκευη.
    Κατι αναλογο σε μαγαζι με δοσεις εχει απο 400 ευρω Whirlpool το φθηνοτερο μετα Morris 449 και Whilrpool 685 και μαλιστα μονο κατοπιν παραγγελιας οχι ετοιμοπαραδοτο.

    Επι 16 χρονια για αυτο το ψυγειο δεν ειχα δωσει τιποτα,ακομη & τα λαστιχα του ειναι μια χαρα.Θερμοστατη ηθελε σιγουρα αλλα & το μοτερ δεν ηταν & στα καλυτερα του.

    Δεν λεω πως μου ηρθε κουτι που λεμε ομως υπο πιεση χρονου δεν ειχα & πολλες επιλογες.
    Δημοσιευω το παθημα μου μηπως βοηθηθει & καποιος αλλος συνφορουμιτης.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δημ.Φυλακτος : 29-10-16 στις 23:24

  7. #17
    Το avatar του χρήστη Δημ.Φυλακτος
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητριος
    Εγγραφή
    Oct 2016
    Περιοχή
    Βορεια Ευβοια
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή







    Εδω ειναι το ταμπελακι του μοτερ,καντε κλικ να μεγαλωσει η εικονα.

    Δεξια βλεπετε τον παγο που εχει πιασει απο τον προηγουμενο θερμοστατη,τωρα με τον νεο παλι εχει αλλα ειναι πολυ λιγοτερος.

    Μου ειπαν να περιμενω 24 ωρες για να δω τα πληρη αποτελεσματα,η καταψυξη δεν εχει φθασει τους -18 αλλα η συντηρηση ειναι στους +4 με +5 βαθμους.

    Ομολογω δεν εχω ησυχασει ακομη οτι πλεον το ψυγειο ειναι ΟΚ.

  8. #18

    Μέλος
    Όνομα
    Πέτρος
    Εγγραφή
    Oct 2011
    Περιοχή
    Έβρος
    Μηνύματα
    5.312

    Προεπιλογή

    Το παλιο μοτερ μου το εδωσαν,οντως τωρα τελευταια ακουγοταν σαν ψοφιο [16 χρονια ειχε στην πλατη του] οπως και τον 1ο θερμοστατη για δειγμα στο μελλον.
    Αν ήταν ψόφιο δεν θα έγραφες "πάγωσαν μέχρι και τα σταφύλια " άρα από άποψη απόδοσης μια χαρά ήταν. Όλη η φασαρία όπως σου είπαν , ήταν από τοποθέτηση λάθος κατηγορίας επιλογής θερμοστάτη.
    Εάν υποθέσω ότι έχεις απόλυτο δίκιο ότι το έβλεπες ψόφιο το μοτέρ , τότε θα έλεγα ότι εξ αρχής είχες πρόβλημα με μειωμένα υγρά (διαρροή προγενέστερη) και ίσως ήταν και καλός ο θερμοστάτης γιατί ο θερμοστάτης απλά δεν μπορούσε να κόψει εξαιτίας της χαμηλότερης απόδοσης στην κατάψυξη (που έπρεπε να μετρηθεί) (η συντήρηση / και τα παγωμένα σταφύλια ίσως ήταν επειδή δεν έκοβε ο θερμοστάτης από τον χώρο της κατάψυξης και επειδή δούλευε συνεχώς πάγωσε και η συντήρηση περισσότερο , αφού η τελευταία εξαρτιέται ανάλογα και από την κατάψυξη και τον χρόνο που δουλεύει το ψυγείο). Σαν πιθανότητα το λέω αυτό . Αν έχω δίκιο ότι πράγματι αρχικά είχε προγενέστερη διαρροή , τότε ότι τοποθετήθηκε επάνω στο ψυγείο ήταν και παραμένουν μόνο φιγούρες .

  9. #19
    Το avatar του χρήστη apavlidis
    Μέλος
    Όνομα
    Ανδρέας Παυλίδης
    Εγγραφή
    Aug 2016
    Περιοχή
    Καβάλα
    Μηνύματα
    123

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Δημ.Φυλακτος Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν αντιλεγω απλα μετεφερα τα περιστατικα,δεν ειχα αναλογη εμπειρια επι τοσα χρονια απο ψυκτικο.
    Δεν ειδα πλαστικο μπουκαλι,3 φιαλες κρατουσαν.



    Μολις αλλαξε τον θερμοστατη μου ειπε και για τον χρονοδιακοπτη αλλα ειπε αστο να δουμε πως παει και οντως το δοκιμασαμε 1-2 μερες και μας εκανε νουμερα.Το ψυγειο ειχε παρει την κατιουσα τον τελευταιο καιρο,δεν εψυχε καλα οπως τα πρωτα χρονια και 2 φορες εδειχνε πολυ πεσμενη η καταψυξη χωρις να εχει πολλα πραγματα μεσα.

    Το μοτερ ειχε σκουρια απο πανω του,οταν ειπαν [2 ατομα ειχαν ερθει] για αλλαγη δεν ημουν παρων αλλα στη δουλεια και ηδη ειχα πεταξει 2 φορες πραγματα,ειχαν περασει πανω απο 12 ωρες χωρις να δουλευει το ψυγειο & δεν ειχα απο το τηλεφωνο αλλη επιλογη.

    Με ανησυχει το θεμα παγου στην σωληνα εαν μακροπροθεσμα κανει κακο ή αν λειωνοντας προκαλει νερα που θα τρεχουν.
    Για την αντοχη του μοτερ δεν ξερω,μηπως η παραπανω ιπποδυναμη πιεσει τα πραγματα στο κυκλωμα;



    No Frost,Υψος 175 εκ,πλατος 70 εκ και βαθος 60 εκ,μετρητα δεν υπηρχαν παραπανω απο οσα την επισκευη.
    Κατι αναλογο σε μαγαζι με δοσεις εχει απο 400 ευρω Whirlpool το φθηνοτερο μετα Morris 449 και Whilrpool 685 και μαλιστα μονο κατοπιν παραγγελιας οχι ετοιμοπαραδοτο.

    Επι 16 χρονια για αυτο το ψυγειο δεν ειχα δωσει τιποτα,ακομη & τα λαστιχα του ειναι μια χαρα.Θερμοστατη ηθελε σιγουρα αλλα & το μοτερ δεν ηταν & στα καλυτερα του.

    Δεν λεω πως μου ηρθε κουτι που λεμε ομως υπο πιεση χρονου δεν ειχα & πολλες επιλογες.
    Δημοσιευω το παθημα μου μηπως βοηθηθει & καποιος αλλος συνφορουμιτης.
    Γενικότερα τα No Frost έχουν προβλήματα με την ψύξη, ιδιαίτερα τους θερινούς μήνες. Και το λέω εγώ που έχω no frost της General Electric, το οποίο αγόρασα το 2004. Κάθε καλοκαίρι το ίδιο βιολί η κατάψυξη δεν μπορεί να ψύξει πιο κάτω από του 5 βαθμούς κελσίου και η συντήρηση, δεν έχει σχεδόν καθόλυ ψύξη. Και μου κάνει εντύπωση γιατί παλαιότερα που είχαμε επί εικοσαετία πάλι No Frost και μάλιστα τα πρώτα που κυκλοφόρησαν στην Ελλάδα. White Westinghouse, το οποίο αγοράσθηκε μεταξύ 1984-86 αν θυμάμαι καλά. Είκοσι χρόνια ασταμάτητης λειτουργίας μέχρι που υπήρξε πρόβλημα με το μοτέρ γι αυτό και αντικαταστήθηκε. Θέλω να πω ότι όλα αυτά τα είκοσι χρόνια δεν είχε προβλήμστα ψύξης. Πάντως σε ευχαριστούμε για την εμπειρια σου από την ανεπιτυχή επισκευή του ψυγείου γιατί πλέον λαμβάνουμε γνώση και προσπαθούμε να μη την πατήσουμε και μεις.

  10. #20
    Το avatar του χρήστη Δημ.Φυλακτος
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητριος
    Εγγραφή
    Oct 2016
    Περιοχή
    Βορεια Ευβοια
    Μηνύματα
    58

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Κυριακίδης Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ήταν ψόφιο δεν θα έγραφες "πάγωσαν μέχρι και τα σταφύλια " άρα από άποψη απόδοσης μια χαρά ήταν. Όλη η φασαρία όπως σου είπαν , ήταν από τοποθέτηση λάθος κατηγορίας επιλογής θερμοστάτη.
    Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
    Δουλευε συνεχως χωρις σταματημο,ο θερμοστατης δεν εκοβε καθολου και το αφηνε ελευθερο να δουλευε μερα-νυχτα.

    Εάν υποθέσω ότι έχεις απόλυτο δίκιο ότι το έβλεπες ψόφιο το μοτέρ , τότε θα έλεγα ότι εξ αρχής είχες πρόβλημα με μειωμένα υγρά (διαρροή προγενέστερη)

    Αν έχω δίκιο ότι πράγματι αρχικά είχε προγενέστερη διαρροή , τότε ότι τοποθετήθηκε επάνω στο ψυγείο ήταν και παραμένουν μόνο φιγούρες .
    Δεν μπορω να ξερω για διαρροη υγρων,οσες φορες το τραβηξα δεν ειδα κατι κατω ουτε μου μυρισε κατι ασχημα [δεν ξερω πως εξατμιζεται το φρεον].

    Οταν αποφασισα να κλεισω τον θερμοστατη επειδη το ψυγειο δουλευε ακαταπαυστα [δεν εκοβε καθολου για αποψυξη,το 20' που λενε] και φοβομουν μην παθει μεγαλη ζημια,μετα απο ωρα οταν το ξαναεβαλα στο 3 δεν εγινε τιποτα,απο εκεινη την στιγμη ολα τελος.
    Η καταψυξη τοτε ηταν πολυ καλη αλλα η θερμοκρασια στην συντηρηση ειχε παρει την κατιουσα και κανενας εδω στο σπιτι δεν μπορουσε να φαει πχ τυρι στους μηδεν βαθμους.

    Το παλιο μοτερ μου ειπαν να το δωσω για ανακυκλωση γιατι ηταν αχρηστο,εαν ηταν εστω καπως καλο σιγουρα θα μου ελεγαν να το παρουν και εαν ανακατασκευαζεται θν το πουλαγαν αλλου κοψοχρονια;
    Το εχω ζησει αυτο πριν πολλα χρονια δεκαετια του '80 με κατι μπαρμπαδες-ψυκτικους.

    Δεν υπερασπιζομαι τους τεχνικους απλα μεταφερω τα γεγονοτα ως εχουν μηπως τυχον μεσω αναζητησης στο google βοηθηθει και καποιος αλλος.

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Pitsos] Pitsos NFP 2400 δεν δουλεύει η συντηρηση.
    από grphoto στο forum Ψυγείο
    Απαντήσεις: 18
    Τελευταίο Μήνυμα: 04-09-23, 19:30
  2. Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-11-17, 10:35
  3. Επισκευη eq ενος μεικτη
    από thelegr στο forum Υπόλοιπες Συσκευές Ήχου
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο Μήνυμα: 09-03-12, 23:04
  4. Καμμενο το smooth στο PCB ενος MAXTOR DiamondMax Plus 9 80GB ATA/133
    από The Professor στο forum Υπολογιστές & Περιφερειακά
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο Μήνυμα: 13-11-10, 15:11
  5. η επισκευη ενος dvd χε χε
    από east electronics στο forum DVD/BD Player & Video
    Απαντήσεις: 34
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-08-09, 18:43

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας