Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 15 από 15
  1. #11
    Το avatar του χρήστη stelakis1914
    Μέλος
    Όνομα
    Στέλιος
    Εγγραφή
    Jan 2013
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    90

    Προεπιλογή

    Είχα κι εγώ αντίστοιχα πρόβλημα στο μπάνιο μου και το έλυσα με την αντικατάσταση της μπαταρίας βάζοντας μια των 12€.

    Θυμόμουν μετά πως έμπαινα στο μπάνιο τα ξημερώματα και σκεφτόμουν πως θα ανοίξω την βρύση, χωρίς να ξυπνήσω όλον τον κόσμο και έλεγα μετά πως δεν την άλλαζα τόσο καιρό.

  2. #12
    Το avatar του χρήστη chipakos-original
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητρης
    Εγγραφή
    Jun 2010
    Περιοχή
    Γαλατσι
    Μηνύματα
    1.129

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από stelakis1914 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είχα κι εγώ αντίστοιχα πρόβλημα στο μπάνιο μου και το έλυσα με την αντικατάσταση της μπαταρίας βάζοντας μια των 12€.

    Θυμόμουν μετά πως έμπαινα στο μπάνιο τα ξημερώματα και σκεφτόμουν πως θα ανοίξω την βρύση, χωρίς να ξυπνήσω όλον τον κόσμο και έλεγα μετά πως δεν την άλλαζα τόσο καιρό.
    Ακριβώς αυτό μου συμβαίνει τώρα και μάλλον ο μηχανισμός της μπαταρίας θα αντικατασταθεί τελικά αφού όμως πρώτα δοκιμάσω μία άλλη μπαταρία. Οταν θα ξεκοιλιάσω τον παλιό μηχανισμό θα προσπαθήσω να καταλάβω τι είναι αυτό που χαλάει εκεί μέσα έτσι στα τελείως ξαφνικά.

  3. #13
    Το avatar του χρήστη nyannaco
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Aug 2013
    Περιοχή
    Χαλάνδρι
    Μηνύματα
    1.559

    Προεπιλογή

    Αν έχεις και άλλη μπαταρία ίδιας μάρκας, κάνε σκάντζα τους μηχανισμούς για δοκιμή.

  4. #14
    Το avatar του χρήστη chipakos-original
    Μέλος
    Όνομα
    Δημητρης
    Εγγραφή
    Jun 2010
    Περιοχή
    Γαλατσι
    Μηνύματα
    1.129

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από nyannaco Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν έχεις και άλλη μπαταρία ίδιας μάρκας, κάνε σκάντζα τους μηχανισμούς για δοκιμή.
    Αυτό έκανα μόλις σήμερα . Πήρα από το μπιντέ του μπάνιου μου τον μηχανισμό που είναι τελείως καινούριος τον τοποθέτησα κι όλα καλά. Το πρόβλημα διορθώθηκε. Παρατήρησα ότι ο μηχανισμός έχει σχετικά απλή λειτουργία αλλά από τον παλιό μηχανισμό λείπει εσωτερικά ένα μικρό δίχτυ το οποίο ο κάθε ένας μπορεί να πει ότι κάνει την δουλειά του φίλτρου όμως τελικά φαίνεται ότι δημιουργεί και ομοιομορφία στην κατανομή του νερού.

  5. #15

    Προεπιλογή

    Επαναφερω το θεμα καθως απο αναζητηση ηρθα εδω,εχω το ιδιο προβλημα συγκεκριμενα ξαφνικα η βρυση του μπανιου την ανοιγεις κ κανει σαν κομπρεσερ πολυ δυνατος θορυβος που ακουγεται σε ολο το σπιτι,το χειροτερο ειναι οτι το κανει κ μονη της οταν αρχιζει να σταζει εστω κ λιγο σε ανυποπτο χρονο.
    Εχει διακοπτες 45' (μισης στροφης) τους εχω αλλαξει ηδη παλιοτερα κ τωρα πανε για αλλαγη παλι,αλλα γιατι να κανει ετσι ας πουμε.κ παλιοτερα θα τυχαινε να σταξει η να την αφησεις λιγο ανοιχτη.


    ***εντιτ
    την ελυσα και ο διακοπτης που εσταζε ειχε μαυρισει -ηταν στο ζεστο- κ ειχε διαλυθει τον αλλαξα ολα οκ.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xifis : 09-12-17 στις 19:51

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12

Παρόμοια Θέματα

  1. Απαντήσεις: 23
    Τελευταίο Μήνυμα: 16-07-14, 10:30
  2. [Φορητός Η/Υ] Ποιο είναι το όνομα της μητρικής;
    από Hary Dee στο forum Υπολογιστές & Περιφερειακά
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-04-14, 16:58
  3. [Ραδιόφωνο Λαμπάτο] τι είναι αυτό;
    από auauau στο forum Ραδιόφωνο & CD Player
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-08-12, 18:24
  4. [Ραδιόφωνο Λαμπάτο] Τι είναι αυτό 2
    από auauau στο forum Ραδιόφωνο & CD Player
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 14-08-12, 19:41
  5. Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 03-09-11, 13:07

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας