Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. #1

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Μάκης
    Εγγραφή
    Jan 2014
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή Τσιπάρισμα PS2

    καλησπέρα σας παιδιά,
    θα σας αναπτύξω στα γρήγορα το θέμα μου και θα περιμένω με αγωνία τις απαντήσεις σας!!
    Εχω ένα PS2 fat το οποίο είχα αγοράσει πολύ παλιά αλλά είχε παροπλιστεί λόγω παιδιών. Τώρα που μεγάλωσε όμως ο γιος λέω να το επαναφέρω στη ζωή!
    Θέλω να μου πείτε, όποιος γνωρίζει κάποιο μαγαζί στη Θεσσαλονίκη που να τσιπάρει τέτοια μοντέλα, αν ξέρετε πόσο θα κοστίσει;
    Επίσης ρίχνοντας κάποιες ματιές σε διάφορα φόρουμ κατάλαβα ότι έχω μείνει πολύ πίσω στη τεχνολογία αυτή και είδα κάτι μόντες με σκληρούς δίσκους και κάτι άλλα με κάρτες μνήμης και με σι ντι. Αν γνωρίζει κάποιος και έχει όρεξη θα του ήμουν ευγνώμον αν αναπτύξει λίγο το θέμα.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων!!!

  2. #2

    Μέλος
    Όνομα
    ΓΙΩΡΓΟΣ
    Εγγραφή
    Nov 2011
    Περιοχή
    Θεσσαλονίκη Σίνδος
    Μηνύματα
    436

    Προεπιλογή

    καλησπερα φιλε. Παλαιοτερα τσιπαριζα ps2 αλλα τα πραγματα αλλαξανε και εχουμε φτασει στο ps4 που πλεον δεν μπορεις να κανεις τιποτα. Αν σε ενδιαφερει να τσιπαρεις το ps2 πες μου το μοντελο.

  3. #3

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    φωτης
    Εγγραφή
    May 2014
    Περιοχή
    λαγκαδας
    Μηνύματα
    28

    Προεπιλογή

    αδερφε δεν χρειαζεται να το τσιπαρεις πλεον γιατι τα μοντελα πριν το 2004 ειναι συμβατα με το προγραμμα freemcboot το οποιο το φορτωνεις στην memory και μετα μπορεις να παιζεις αντιγραφες,το δικο μου ετσι το εκανα καθως και πολλα αλλα,ενω μπορεις να παιζεις απο εξωτερικους σκληρους δισκους η στικακια.

  4. #4
    Το avatar του χρήστη TheKostis
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Κωστής
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    Αθήνα
    Μηνύματα
    26

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fotinio Εμφάνιση μηνυμάτων
    αδερφε δεν χρειαζεται να το τσιπαρεις πλεον γιατι τα μοντελα πριν το 2004 ειναι συμβατα με το προγραμμα freemcboot το οποιο το φορτωνεις στην memory και μετα μπορεις να παιζεις αντιγραφες,το δικο μου ετσι το εκανα καθως και πολλα αλλα,ενω μπορεις να παιζεις απο εξωτερικους σκληρους δισκους η στικακια.
    +1 από εμένα!

Παρόμοια Θέματα

  1. [Sony PS2] Τσιπάρισμα PS2 slim
    από manos_3 στο forum Παιχνιδομηχανή
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο Μήνυμα: 29-11-15, 10:30

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας