Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 11 έως 20 από 44
  1. #11

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από klik Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδή έπρεπε να αγοράζουμε όλοι ζασταβα, που είναι φτηνα τα ανταλλακτικα!
    δεν πειραζει βοηθας τις εταιριες να γινουν πλουσιοτερες δεν θα βγαλουν λεφτα κλεφτες θα γινουν;
    δηλαδη αν παρεις κουζινα με κλασικα ματια και μια κουζινα με κεραμικες τησ ιδιας εταιριας σημαινει για σενα οτι μια ειναι ζασταβα και η αλλη πορσε
    τοτε η απαντηση μου ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

    (ίσα ίσα που οι κεραμικές έχουν καλύτερη μεταφορά θερμότητας )
    θερμαινονται γρηγοροτερα ναι
    οχι οτι εχουν καλητερη μεταφορα θερμοτητας αστεια πραγματα
    και εγω 2 elco εχω αλλα τις κλασικες οχι κεραμικες

    ΦΙΛΙΚΑ

  2. #12

    Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Oct 2008
    Περιοχή
    Arta
    Μηνύματα
    87

    Προεπιλογή

    κι εγω BOSCH εχω
    και εχω προβλημα με το φουρνο
    η απο κατω αντισταση δεν ζεστενει οπως πρεπει
    κ σε ενα φιλο το ιδιο
    μαλλον ειναι θεμα κατασκευης
    στα "ματια" δεν εχω προβλημα(ετσι λεει η γυναικα-εγω δεν ασχολουμαι με μαγειρεμα)

  3. #13
    Το avatar του χρήστη klik
    Μέλος
    Όνομα
    N/A
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλλλονίκη
    Μηνύματα
    1.164

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BESTCHRISS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν πειραζει βοηθας τις εταιριες να γινουν πλουσιοτερες δεν θα βγαλουν λεφτα κλεφτες θα γινουν;
    δηλαδη αν παρεις κουζινα με κλασικα ματια και μια κουζινα με κεραμικες τησ ιδιας εταιριας σημαινει για σενα οτι μια ειναι ζασταβα και η αλλη πορσε
    μπορεί να μου αρέσει η εμφάνιση, η εύκολη καθαριότητα ή καλύτερη μεταγωγή θερμότητας κλπ
    Όπως μπορεί να θέλω γυναίκα ξανθιά με μεγάλα βυζιά και ας στοιχίζει περισσότερο, είναι θέμα επιλογής μου.
    Μεταξύ πόρσε και ζάσταβα υπάρχει πολύς δρόμος αν δεν το έχεις προσέξει...

    τοτε η απαντηση μου ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ
    Έχεις πάντα επιχειρήματα...

    (ίσα ίσα που οι κεραμικές έχουν καλύτερη μεταφορά θερμότητας )
    θερμαινονται γρηγοροτερα ναι
    οχι οτι εχουν καλητερη μεταφορα θερμοτητας αστεια πραγματα
    και εγω 2 elco εχω αλλα τις κλασικες οχι κεραμικες
    (στα παραπάνω δεν βγάζω νόημα, κάτι συμβαίνει με τη συνέχεια του λόγου σου)

    ΦΙΛΙΚΑ
    0123456789

  4. #14
    Το avatar του χρήστη klik
    Μέλος
    Όνομα
    N/A
    Εγγραφή
    Oct 2009
    Περιοχή
    Θεσσαλλλονίκη
    Μηνύματα
    1.164

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuzz Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι εγω BOSCH εχω
    και εχω προβλημα με το φουρνο
    η απο κατω αντισταση δεν ζεστενει οπως πρεπει
    κ σε ενα φιλο το ιδιο
    μαλλον ειναι θεμα κατασκευης
    στα "ματια" δεν εχω προβλημα(ετσι λεει η γυναικα-εγω δεν ασχολουμαι με μαγειρεμα)
    μπορεί να είναι θέμα κατασκευής ή συναρμολόγισης! Εχουν εργοστάσια σε διάφορες "τριτοκοσμικές" χώρες (μπορεί και στην Ελλάδα σε λίγο καιρό).

  5. #15
    Το avatar του χρήστη Googlis
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    Επαρχία/Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    61

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από fuzz Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι εγω BOSCH εχω
    και εχω προβλημα με το φουρνο
    η απο κατω αντισταση δεν ζεστενει οπως πρεπει
    κ σε ενα φιλο το ιδιο
    μαλλον ειναι θεμα κατασκευης
    στα "ματια" δεν εχω προβλημα(ετσι λεει η γυναικα-εγω δεν ασχολουμαι με μαγειρεμα)
    Η καινούριες συσκευές δηλαδή ηλικίας μικρότερης τον 7 ετών έχουν μικρότερες αντιστάσεις. Πλέον κοιτάνε οι κατασκευαστές, οι πωλητές και εμείς οι πελάτες να έχουμε συσκευές που δεν καταναλώνουν πολύ ρεύμα. Σε μία συσκευή 15 ετίας μπορεί να δεις αντίσταση άνω + γκρίλλ 3200watt + πλέον σε καινούριες συσκευές θα δεις αντίσταση άνω + γκρίλλ από 2000 watt. Όπως επίσης σε συσκευές 15ετίας και πάνω θα δεις κάτω αντίσταση 1500+ watt, πλεον στις καινούριες συσκευές θα δεις από 900+ watt.
    Κανείς δεν θα αγόραζε μια κουζίνα πλεον που καταναλώνει το διπλό ρεύμα.
    Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι:
    1) Να βελτιώσουμε τις τεχνικές ψησίματος, μαγειρικής
    2) Να χρησιμοποιούμε ποιοτικά σκεύη μαγειρικής
    3) Στον φούρνο να μην βάζουμε ινόξ ταψιά γιατί κάνουν ανάκλαση θερμότητας
    4) Στον φούρνο να βάζουμε στα φαγητά μας λιγότερα υγρά
    5) Αν θέλουμε να ψηθεί καλά το φαγητό μας από την κάτω πλευρά να το βάζουμε χαμηλά ακόμα και το ταψί πάνω στον πάτο της κουζίνας.
    6) Στις μαντεμένιες, κεραμικές, επαγωγικές εστίες να χρησιμοποιούμε καλής ποιότητας μαγειρικά σκεύη με χοντρό μεταλλικό πάτο. (Προσοχή υπάρχουν πολλά με χοντρό πάτο αλλά δεν είναι ατόφιο μέταλλο, είναι κράματα κακής ποιότητας).
    7) Το σκεύος να μην είναι πιστικαρισμένο.
    Το σκεύος να έχει το ίδιο μέγεθος με την εστία.
    9) Στο τηγάνισμα να βάζουμε σωστή ποσότητα λαδιού και λίγα τηγανιτά σε κάθε τηγάνι, αν το φουλάρουμε δεν θα τηγανιστούν, θα βράσουν.

    Υ.Γ.1 Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχουμε σωστή τάση δηλαδή 220Volt σε πολλές περιοχές της χώρας δεν έχουμε, όπως και σε κάποια σπίτια λόγω κακής ηλεκτρολογικής εγκατάστασης

    Υ.Γ.2 Ότι μία νοικοκυρά μαγειρεύει επί 30 χρόνια με τον ίδιο τρόπο δεν σημαίνει πως θα έχει ικανοποιητικά αποτελέσματα, οι συσκευές έχουν αλλάξει, τα τρόφιμα έχουν αλλάξει, τα μαγειρικά σκεύη έχουν αλλάξει και οι τεχνικές ψησίματος έχουν αλλάξει. Η νοικοκυρά πρέπει να προσαρμοστεί στο έτος και στην τεχνολογία 2012.

    Υ.Γ.3 Πέραν της ενεργειακής κλάσης, υπάρχει και η ενεργειακή απόδοση. Δηλαδή υπάρχουν κουζίνες που αποδίδουν πχ 9Kw και υπάρχουν και άλλες που αποδίδουν 7 Kw. Άλλη κουζίνα πρέπει να αγοράσει μια 6 μελής οικογένεια και άλλη ένας φοιτητής.

    Υ.Γ.4 Ο κάθε φούρνος από μοντέλο σε μοντέλο έχει διαφορετικές επιλογές ψησίματος πχ κάποια μοντέλα έχουν επιλογή μόνο κάτω αντίσταση κάποια άλλα μόνο πάνω κάτω, κάποια και τα δύο, άρα εσύ ανάλογα με το τι θέλεις να κάνεις στον φούρνο σου διαλέγεις το αντίστοιχο μοντέλο, αν δεν ξέρεις τι θέλεις να κάνεις τότε ή θα αγοράσεις "αεροπλάνο" δηλαδή κάποιον που να τα έχει όλα ή θα πάρεις κάποιον και δεν θα μείνεις ικανοποιημένος.

    Υ.Γ.5 Καμία εταιρία δεν θέλει παραπονεμένους πελάτες και κανένας πελάτης δεν θέλει εταιρίες που κοροϊδεύουν. Ως εκ τούτου το πρόβλημα βρίσκεται συνήθως στην επιλογή της συσκευής από τον πελάτη ή στην προώθηση του πωλητή του καταστήματος (άλλα να ζητάει ο πελάτης, άλλα να του πουλάει). Είπαμε αν ο πελάτης δεν ξέρει τι ανάγκες έχει, αν δεν ξέρει τι θέλει και αν το κατάστημα θέλει να του πουλήσει ότι θέλει τότε δεν θα μείνει κανένας ικανοποιημένος.

    Υ.Γ.6 Το καλύτερο τηγάνισμα γίνεται στο γκάζι, σε εστίες αερίου, αν είσαι λάτρεις το τηγανίσματος αγοράζεις εστίες αερίου και όχι ηλεκτρικές.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Googlis : 25-02-12 στις 14:10

  6. #16
    Το avatar του χρήστη Googlis
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    Επαρχία/Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    61

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από klik Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορεί να είναι θέμα κατασκευής ή συναρμολόγισης! Εχουν εργοστάσια σε διάφορες "τριτοκοσμικές" χώρες (μπορεί και στην Ελλάδα σε λίγο καιρό).
    Αν δεν γνωρίζουμε είναι καλύτερο να μασάμε παρά να μιλάμε όπως λέει και η διαφήμιση.
    Το μπορεί, το θα, το ίσως, το μάλλον το σπείραμε και δεν φύτρωσε.

    Ενδεικτικά, η Bosch έχει ένα εργοστάσιο και στην Ελλάδα στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη. Το 70% της παραγωγής γίνεται εξαγωγή σε Γερμανία Ιταλία Ισπανία Αυστρία αν θυμάμαι καλά και έχει μία από τις καλύτερες στατιστικές σε θέματα ποιότητας παγκοσμίως.

    Και ναι μακάρι να συνεχίσουν να έχουν, και να κάνουν κι άλλα εργοστάσια σε "τριτοκοσμικές" χώρες σαν την Ελλάδα μπας εσύ εγώ και μερικές χιλιάδες ακόμα ανθρώπων μπορέσουμε να πάρουμε κανένα μεροκάματο γιατί με τα μυαλά μας, θα μας πιάσει πείνα.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από BESTCHRISS Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν πειραζει βοηθας τις εταιριες να γινουν πλουσιοτερες δεν θα βγαλουν λεφτα κλεφτες θα γινουν;
    δηλαδη αν παρεις κουζινα με κλασικα ματια και μια κουζινα με κεραμικες τησ ιδιας εταιριας σημαινει για σενα οτι μια ειναι ζασταβα και η αλλη πορσε
    τοτε η απαντηση μου ειναι ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ

    (ίσα ίσα που οι κεραμικές έχουν καλύτερη μεταφορά θερμότητας )
    θερμαινονται γρηγοροτερα ναι
    οχι οτι εχουν καλητερη μεταφορα θερμοτητας αστεια πραγματα
    και εγω 2 elco εχω αλλα τις κλασικες οχι κεραμικες

    ΦΙΛΙΚΑ
    Γι αυτό υπάρχει και ο παραδοσιακός ξυλόφουρνος. Χτιστός στην αυλή με ξύλα ( τα καυσόξυλα ελιάς συνίστανται ) δεν χαλάει σχεδόν πότε, δεν θέλει ανταλλακτικά, δεν καίει ρεύμα, το πολύ πολύ ένα καθαρισματάκι και είσαι τζάμι.
    Δεν είναι όλα για όλους. Ο καθένας μας θέλει κάτι διαφορετικό ανάλογα με την περίπτωσή του και της ανάγκες του. Δεν αστειεύομαι
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Googlis : 25-02-12 στις 14:47

  7. #17

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Ειρήνη
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    Λέσβος
    Μηνύματα
    3

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από j kalai Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρευμα εχεις καλο?
    Μου φαινεται περιεργο για τετοια μαρκα. Αν ηταν καμια αγνωστη θα ελεγα οτι εχει προβλημα ο φουρνος που δεν ψηνει καλα αλλα σε αυτες τις μαρκες δεν μου εχει παραπονεθει κανενας.
    Οι κατσαρολες και τα τηγανια που χρησιμοποιεις ειναι ισια απο κατω ή κανουν τραμπαλα?

    Γραψε το E.nr: της κουζινας αν θες.
    Θα το γραφει ή στην πορτα του φουρνου ή στο πισω μερος.


    Ηρθαν τεχνικοι και την ειδαν ,τα τηγανια καλα,το ρευμα καλο αλλα και αυτοι απο μονοι τους μας ειπαν οτι οντως σβηνει πιο γρηγορα απο αλλες αλλα δεν εχει βλαβη η κουζινα, ετσι ειναι η λειτουργια της , δεν μπορουμε να πουμε οτι εχει βλάβη.Αλλαξαν και τον ρυθμιστη ενεργειας αλλα λειτουργουσε οπως πριν.

  8. #18

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από Googlis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η καινούριες συσκευές δηλαδή ηλικίας μικρότερης τον 7 ετών έχουν μικρότερες αντιστάσεις. Πλέον κοιτάνε οι κατασκευαστές, οι πωλητές και εμείς οι πελάτες να έχουμε συσκευές που δεν καταναλώνουν πολύ ρεύμα. Σε μία συσκευή 15 ετίας μπορεί να δεις αντίσταση άνω + γκρίλλ 3200watt + πλέον σε καινούριες συσκευές θα δεις αντίσταση άνω + γκρίλλ από 2000 watt. Όπως επίσης σε συσκευές 15ετίας και πάνω θα δεις κάτω αντίσταση 1500+ watt, πλεον στις καινούριες συσκευές θα δεις από 900+ watt.
    Κανείς δεν θα αγόραζε μια κουζίνα πλεον που καταναλώνει το διπλό ρεύμα.
    Αυτό που πρέπει να κάνουμε είναι:
    1) Να βελτιώσουμε τις τεχνικές ψησίματος, μαγειρικής
    2) Να χρησιμοποιούμε ποιοτικά σκεύη μαγειρικής
    3) Στον φούρνο να μην βάζουμε ινόξ ταψιά γιατί κάνουν ανάκλαση θερμότητας
    4) Στον φούρνο να βάζουμε στα φαγητά μας λιγότερα υγρά
    5) Αν θέλουμε να ψηθεί καλά το φαγητό μας από την κάτω πλευρά να το βάζουμε χαμηλά ακόμα και το ταψί πάνω στον πάτο της κουζίνας.
    6) Στις μαντεμένιες, κεραμικές, επαγωγικές εστίες να χρησιμοποιούμε καλής ποιότητας μαγειρικά σκεύη με χοντρό μεταλλικό πάτο. (Προσοχή υπάρχουν πολλά με χοντρό πάτο αλλά δεν είναι ατόφιο μέταλλο, είναι κράματα κακής ποιότητας).
    7) Το σκεύος να μην είναι πιστικαρισμένο.
    Το σκεύος να έχει το ίδιο μέγεθος με την εστία.
    9) Στο τηγάνισμα να βάζουμε σωστή ποσότητα λαδιού και λίγα τηγανιτά σε κάθε τηγάνι, αν το φουλάρουμε δεν θα τηγανιστούν, θα βράσουν.

    Υ.Γ.1 Απαραίτητη προϋπόθεση είναι να έχουμε σωστή τάση δηλαδή 220Volt σε πολλές περιοχές της χώρας δεν έχουμε, όπως και σε κάποια σπίτια λόγω κακής ηλεκτρολογικής εγκατάστασης

    Υ.Γ.2 Ότι μία νοικοκυρά μαγειρεύει επί 30 χρόνια με τον ίδιο τρόπο δεν σημαίνει πως θα έχει ικανοποιητικά αποτελέσματα, οι συσκευές έχουν αλλάξει, τα τρόφιμα έχουν αλλάξει, τα μαγειρικά σκεύη έχουν αλλάξει και οι τεχνικές ψησίματος έχουν αλλάξει. Η νοικοκυρά πρέπει να προσαρμοστεί στο έτος και στην τεχνολογία 2012.

    Υ.Γ.3 Πέραν της ενεργειακής κλάσης, υπάρχει και η ενεργειακή απόδοση. Δηλαδή υπάρχουν κουζίνες που αποδίδουν πχ 9Kw και υπάρχουν και άλλες που αποδίδουν 7 Kw. Άλλη κουζίνα πρέπει να αγοράσει μια 6 μελής οικογένεια και άλλη ένας φοιτητής.

    Υ.Γ.4 Ο κάθε φούρνος από μοντέλο σε μοντέλο έχει διαφορετικές επιλογές ψησίματος πχ κάποια μοντέλα έχουν επιλογή μόνο κάτω αντίσταση κάποια άλλα μόνο πάνω κάτω, κάποια και τα δύο, άρα εσύ ανάλογα με το τι θέλεις να κάνεις στον φούρνο σου διαλέγεις το αντίστοιχο μοντέλο, αν δεν ξέρεις τι θέλεις να κάνεις τότε ή θα αγοράσεις "αεροπλάνο" δηλαδή κάποιον που να τα έχει όλα ή θα πάρεις κάποιον και δεν θα μείνεις ικανοποιημένος.

    Υ.Γ.5 Καμία εταιρία δεν θέλει παραπονεμένους πελάτες και κανένας πελάτης δεν θέλει εταιρίες που κοροϊδεύουν. Ως εκ τούτου το πρόβλημα βρίσκεται συνήθως στην επιλογή της συσκευής από τον πελάτη ή στην προώθηση του πωλητή του καταστήματος (άλλα να ζητάει ο πελάτης, άλλα να του πουλάει). Είπαμε αν ο πελάτης δεν ξέρει τι ανάγκες έχει, αν δεν ξέρει τι θέλει και αν το κατάστημα θέλει να του πουλήσει ότι θέλει τότε δεν θα μείνει κανένας ικανοποιημένος.

    Υ.Γ.6 Το καλύτερο τηγάνισμα γίνεται στο γκάζι, σε εστίες αερίου, αν είσαι λάτρεις το τηγανίσματος αγοράζεις εστίες αερίου και όχι ηλεκτρικές.

    A++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
    BRAVO BRAVO BRAVO

    \

  9. #19

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Ειρήνη
    Εγγραφή
    Feb 2012
    Περιοχή
    Λέσβος
    Μηνύματα
    3

    Προεπιλογή

    ακομα μια ερωτηση.απο που βλεπεις αν ειναι απλη κεραμικη ή επαγωγική??

  10. #20
    Το avatar του χρήστη Googlis
    Μέλος
    Όνομα
    Νίκος
    Εγγραφή
    Oct 2010
    Περιοχή
    Επαρχία/Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    61

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από eirinivag Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ηρθαν τεχνικοι και την ειδαν ,τα τηγανια καλα,το ρευμα καλο αλλα και αυτοι απο μονοι τους μας ειπαν οτι οντως σβηνει πιο γρηγορα απο αλλες αλλα δεν εχει βλαβη η κουζινα, ετσι ειναι η λειτουργια της , δεν μπορουμε να πουμε οτι εχει βλάβη.Αλλαξαν και τον ρυθμιστη ενεργειας αλλα λειτουργουσε οπως πριν.
    Οι κεραμικές εστίες αναβοσβήνουν συνέχεια, ή θα ανάβουν ή θα σβήνουν δεν υπάρχει μέση κατάσταση. Ανάλογα το πόσο χρόνο θα είναι αναμμένες παράγουν το αντίστοιχο αποτέλεσμα θερμότητας. Από την στιγμή που ήρθε εξουσιοδοτημένος τεχνικός της Bosch ( και όχι απλά υπάλληλος του καταστήματος αγοράς) και έκανε έλεγχο στην συσκευή και προχώρησε σε προληπτική αντικατάσταση ανταλλακτικού, σημαίνει ότι η συσκευή λειτουργεί σύμφωνα με της προδιαγραφές της και ότι είναι οκ.
    Από εκεί και πέρα τι μπορεί να συμβαίνει;
    1) Το μοντέλο που διάλεξες να έχει μικρή εστία σε watt ή μέγεθος και να μην μένεις ικανοποιημένη διότι προφανώς ήθελες μια πιο δυνατή άρα διάλεξες λάθος μοντέλο.
    2) Να κάνεις κάποιο από τα λάθη που ανέφερα παραπάνω
    3) Να ήθελες εστίες αερίου επειδή έχεις αυξημένες απαιτήσεις από το τηγάνισμα.

    Υ.Γ. Το αν είναι επαγωγική κατ αρχήν το βλέπεις από τα χαρακτηριστικά της συσκευής, θα λέει INDUCTION επίσης από την τιμή, θα έχει αισθητή διαφορά τιμής απ της άλλες. Και τέλος δεν είναι επαγωγική γιατί όπως λες αναβοσβήνει ενώ η επαγωγικές δεν αναβοσβήνουν, είναι συνέχεια μαύρες.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Googlis : 25-02-12 στις 14:42

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία

Παρόμοια Θέματα

  1. [Pitsos] ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΕΣΤΙΑ PITSOS HL546
    από liontas στο forum Ηλεκτρική Κουζίνα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 21-11-11, 14:08
  2. [Άλλη] ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΚΕΡΑΜΙΚΗ ΕΣΤΙΑ FRANKE FHB6004 4CT
    από bgin στο forum Ηλεκτρική Κουζίνα
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο Μήνυμα: 06-11-11, 07:21
  3. [AEG] προβλημα με κεραμικη aeg.
    από g-e-o στο forum Ηλεκτρική Κουζίνα
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο Μήνυμα: 24-10-11, 17:29

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας