Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 4 από 4
  1. #1
    Το avatar του χρήστη Master Sat
    Μέλος
    Όνομα
    Polis
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κίλκις
    Μηνύματα
    78

    Προεπιλογή Μασια για τα μαλια BELLISSIMA

    Η εν λογω μασια δουλεβει λιγο και μετα νεκρωνει και δεν αναβει εκτος κι αν την βγαλεις και την ξαναβαλεις στην πριζα...
    Καποια βοηθεια σας παρακαλω...

  2. #2
    Το avatar του χρήστη firewalker
    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Αλέξανδρος
    Εγγραφή
    Mar 2009
    Περιοχή
    Μαγνησία
    Μηνύματα
    15

    Προεπιλογή

    Πρέπει να είναι ελαττωματικές οι συγκεκριμένες (αν είναι αυτή με την οθόνη που έχει ένδειξη για τρεις θερμοκρασίες). Έχω δει 2 τέτοιες (η μία άλλης εταιρίας με τον ίδιο όμως controller εσωτερικά) με αυτό το πρόβλημα. Να την πας πίσω. Της φίλης μου που είχε την ίδια του πήρε τηλέφωνο την πήγε κάπου προς τον Πειραιά και την άλλαξαν χωρίς δεύτερη κουβέντα. Ούτε να την κοιτάξουν ούτε τίποτε. κάτι που ενισχύει την άποψή μου πως κάτι τρέχει με το μοντέλο αυτό.
    Γίνε ρεαλιστής, μείνε ονειροπόλος ...

  3. #3
    Το avatar του χρήστη Master Sat
    Μέλος
    Όνομα
    Polis
    Εγγραφή
    Sep 2011
    Περιοχή
    Κίλκις
    Μηνύματα
    78

    Προεπιλογή

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα από firewalker Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πρέπει να είναι ελαττωματικές οι συγκεκριμένες (αν είναι αυτή με την οθόνη που έχει ένδειξη για τρεις θερμοκρασίες). Έχω δει 2 τέτοιες (η μία άλλης εταιρίας με τον ίδιο όμως controller εσωτερικά) με αυτό το πρόβλημα. Να την πας πίσω. Της φίλης μου που είχε την ίδια του πήρε τηλέφωνο την πήγε κάπου προς τον Πειραιά και την άλλαξαν χωρίς δεύτερη κουβέντα. Ούτε να την κοιτάξουν ούτε τίποτε. κάτι που ενισχύει την άποψή μου πως κάτι τρέχει με το μοντέλο αυτό.
    Ναι φιλε ειναι η συγκεκριμενη με το κατραν αλλα πως να την παω πισω αφου την εχω πανω απο 1 χρονο...Ειναι δηλ.εκτος εγγυησης...

  4. #4

    Μέλος
    Όνομα
    παναγιωτης
    Εγγραφή
    May 2011
    Περιοχή
    αθηνα
    Μηνύματα
    40

    Προεπιλογή

    ολες οι μικροσυσκευες εχουν εγγυηση 2 χρονων . να πας να σου την αντικαταστησουν Master Sat

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας