Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 21 έως 22 από 22
  1. #21
    Το avatar του χρήστη j kalai
    Μέλος
    Όνομα
    Γιαννης
    Εγγραφή
    Aug 2009
    Περιοχή
    Κορωπι
    Μηνύματα
    93

    Προεπιλογή

    Μολις το ψυγειο σου σταματησει να παγωνει κατω τοτε θα το κανεις για να δουμε αν μετα την αποψυξη θα δουλεψει.
    Το ροδακι θελει πολυ σιγα να το γυρνας για να μην το προχωρησεις πολυ και φυγει γρηγορα απο την αποψυξη.

  2. #22

    Νέο Μέλος
    Όνομα
    Κώστας
    Εγγραφή
    Jan 2011
    Περιοχή
    νικαια
    Μηνύματα
    1

    Προεπιλογή

    ΠΡΟΣΕΧΤΕ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΕΤΕ ΟΠΩΣ ΕΓΩ,ΚΑΙ ΕΞΗΓΩ ΤΙ ΕΠΑΘΑ.ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΧΕΙ SERVICE AMANA--GENERAL ELECTRIK ΜΕ 25ΕΤΗ ΠΕΙΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ(ΣΤΟΝ ΚΟΛΟΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΤ-ΜΑ ΤΟΥ)ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ.ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕ ΤΗΝ ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ ΠΛΑΚΕΤΑ (ΟΝΤΩΣ ΗΤΑΝ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΕΝΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕ ΠΑΓΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ) Η ΟΠΟΙΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΣΧΕΣΗ ΤΕΛΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΨΥΞΗΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ 220ΕΥΡΟ ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ 50 ΕΥΡΟ (ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ),ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΛΥΘΗΚΕ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΗΜΕΡΕΣ ΤΟΝ ΞΑΝΑΦΩΝΑΞΑ ΚΑΙ ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΠΛΑΚΕΤΙΤΣΑ (ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΔΙΝΗ ΕΝΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΑΣΗ ΠΑΓΟ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΗΡΕ 80 ΕΥΡΟ(40 Η ΠΛΑΚΕΤΑ ΚΑΙ 40 ΕΠΙΣΚΕΨΗ) ΜΕ 20 ΕΥΡΟ ΑΠΟΔΕΙΞΗ(ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΠΑΛΙ).ΤΕΛΙΚΑ ΑΦΟΥ ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΛΥΘΗΚΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΒΡΗΚΑ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΤΗΣ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΙΑΣ(ΣΤΟ ΜΟΣΧΑΤΟ ΕΙΝΑΙ)ΚΑΙ ΗΡΘΕ ΕΝΑΣ ΝΕΑΡΟΣ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΠΛΑΚΕΤΑ (Η ΜΠΡΟΣΤΙΝΗ)ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ,Η ΜΙΚΡΗ ΔΕΝ ΚΑΙΓΕΤΑΙ ΔΙΟΤΙ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΜΕ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ ΤΑΣΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΒΑΡΕΛΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΣΚΑΣΗ.ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ,ΤΟ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΑΝ,ΜΟΥ ΠΗΡΕ 40 ΕΥΡΟ ΕΠΙΣΚΕΨΗ (ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ) ΚΑΙ ΣΕ 6 ΗΜΕΡΕΣ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΑΞΕ ΜΕ ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ 40 ΕΥΡΟ(ΤΟ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΟ ΜΟΝΟ-ΜΕ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΣΚΕΨΗ ΟΠΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΛΗΡΩΝΕΙΣ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΛΥΘΗ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ Κ Α Ν Ε Ν Α

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123

Παρόμοια Θέματα

  1. ψυγείο intesit 13 nf πρόβλημα απόψυξης
    από Antonis12 στο forum Ψυγείο
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο Μήνυμα: 18-03-09, 19:38

Δικαιώματα - Επιλογές

  • Δημιουργία θεμάτων: Όχι
  • Υποβολή μηνυμάτων: Όχι
  • Σύναψη αρχείων: Όχι
  • Επεξεργασία μηνυμάτων: Όχι
  •  
  • BB code: σε λειτουργία
  • Smilies: σε λειτουργία
  • [IMG]: σε λειτουργία
  • [VIDEO] code is σε λειτουργία
  • HTML: εκτός λειτουργίας