PDA

Επιστροφή στο Forum : [Κινητό Τηλέφωνο] Οθόνη Htc Sensation



provato
22-06-13, 02:21
Ξέρει κανείς να μου πεί που μπορώ να βρώ ανταλλακτικά κινητών Θεσσαλονίκη? OEM ή και κινέζικα?
Σε αυτή την περίπτωση χρειάζομαι μια οθόνη για HTC Sensation. Γενικότερα ψάχνω για μαγαζί με δίαφορα είδη μικρο-ανταλλακτικών, όχι μονο οθόνες.

36291

leosedf
22-06-13, 11:24
Πουθενά.
Για τελείως χάλια ανταλλακτικά μπορείς να δεις στον Δημήτρη www.volte-tel.gr αν και δε νομίζω να κάνεις δουλειά.

Κατά προτίμηση να βάλεις lcd assembly και όχι σκέτη οθόνη αφής η σκέτη lcd.

provato
22-06-13, 16:01
Ναι, αυτό θα κάνω επειδή έχει λιώσει και η LCD και το digitizer. Το θέμα είναι οτι άμα το παραγγείλω απο ebay θα κάνει 25 μέρες να έρθει....
Μα καλά, τα σερβις κινητών απο πού τα αγοράζουν? Δεν νομίζω να λενε στους πελάτες να περιμένουν 25 μέρες!!!!

leosedf
22-06-13, 16:07
Τα έχουν σε στοκ ξέρεις..

takisegio
15-09-13, 23:30
Πουθενά.
Για τελείως χάλια ανταλλακτικά μπορείς να δεις στον Δημήτρη www.volte-tel.gr (http://www.volte-tel.gr) αν και δε νομίζω να κάνεις δουλειά.

Κατά προτίμηση να βάλεις lcd assembly και όχι σκέτη οθόνη αφής η σκέτη lcd.

πολυ ταλαιπωρια.ευτυχως που πιστωνει οτι δε λειτουργει.ειδικα οταν λεει ο κωδικος ...or αστα να πανε

takisegio
15-09-13, 23:32
Ναι, αυτό θα κάνω επειδή έχει λιώσει και η LCD και το digitizer. Το θέμα είναι οτι άμα το παραγγείλω απο ebay θα κάνει 25 μέρες να έρθει....
Μα καλά, τα σερβις κινητών απο πού τα αγοράζουν? Δεν νομίζω να λενε στους πελάτες να περιμένουν 25 μέρες!!!!

αρκετα ευρω σε στοκ και προσπαθουμε για την καλυτερη ποιοτητα ή αγορα απο την αντιπροσωπεια (οσες μου δινουν)