PDA

Επιστροφή στο Forum : [Candy] ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΣΑΝ ΣΠΙΘΕΣ



aristsikno
16-06-13, 16:47
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ CANDY.ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΛΕΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΕΣΑΝΕ ΝΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ.ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΟΥΣ 90 ΒΑΘΜΟΥΣ ΝΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΗΣΕΙ ΑΔΕΙΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΘΑΡΙΣΤΕΙ ΜΕΣΑ..ΚΑΙ ΨΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΠΙΘΕΣ(ΣΑΝ ΤΑ ΚΑΨΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ)-ΤΟΝ ΘΟΡΥΒΟ ΤΟΝ ΞΕΚΙΝΗΣΕ ΜΕΤΑ ΤΑ 5,6 ΛΕΠΤΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ-...ΤΟ ΚΛΕΙΝΩ.ΕΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΤΟ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΓΡΗΓΟΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΔΕΙΟ ΠΑΛΙ ΚΤΛ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΠΑΛΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΘΟΡΥΒΟ..ΟΠΟΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΙΖΑ ΚΑΙ ΤΟ ΑΦΗΣΑ.
ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΤΟ ΜΟΝΑΔΙΚΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΒΓΑΛΕΙ ΗΤΑΝ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΑΛΛΑΞΑ ΠΥΚΝΩΤΗ ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ...ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΚΑΜΙΑ ΛΥΣΗ??

konman
16-06-13, 17:24
Αστο να στεγνωσει και ξανα δοκιμασε το αυριο.

vasilimertzani
16-06-13, 18:28
εμενα μου το εκανε αυτο το αντιπαρασιτικο φιλτρο.

aristsikno
18-06-13, 15:25
και πως το έλυσες βασιλη άλλαξες το φίλτρο που είναι αυτό ακριβως?

Κυριακίδης
18-06-13, 18:59
ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΘΩΣ ΕΠΛΕΝΑ ΤΟ ΜΠΑΝΙΟ ΠΕΣΑΝΕ ΝΕΣΑ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΛΙΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΙΣΩ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ

Ξεκαθάρισε τι εννοείς με τα παραπάνω . ( σε παρακαλώ τα γράμματα σου είναι μικρά ... έχω μυωπία και δεν βρίσκω τον μεγεθυντικό φακό κιόλας ) .. επέλεξε την γραμματοσειρά 54 Νο να σε "βλέπουμε".
Δηλαδή εννοείς νερά τα οποία βγήκαν από το ίδιο πλυντήριο? αν βγήκαν από το ίδιο πλυντήριο ... πρόσεχε


ΚΑΙ ΨΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΘΟΡΥΒΟ ΔΥΝΑΤΟ ΣΑΝ ΝΑ ΠΕΤΑΕΙ ΣΠΙΘΕΣ(ΣΑΝ ΤΑ ΚΑΨΟΥΛΙΑ ΠΟΥ ΣΚΑΝΕ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ)

Πες μας ένα πράγμα .... το μοτέρ ή ο κάδος γυρίζει? όταν το δοκιμάζεις?

ploukas
09-06-16, 23:23
ψυκτρες του μοτερ