PDA

Επιστροφή στο Forum : [Κινητό Τηλέφωνο] samsung E250V



akiss
15-04-13, 13:54
Καλησπερα παιδια.εχω το κινητο samsung E250V .το προβλημα ηταν η καλωδιοταινια μηχανισμου.αγορασα μια καινουργια και το μονο που κανει ειναι να δημιουργειται μια δονηση στο κινητο?γιατι συμβαινει αυτο?μηπως ξερεται?σας ευχαριστω.

rep
15-04-13, 21:25
αν με την παλια δουλευε ποτε ποτε τοτε μαλλον εχεις παρει καποια αλλη εκδοση flex .διαφορετικο εχει το ε250v αλλη το e250i και αλλη το 250b.

akiss
16-04-13, 00:56
Με την παλια δουλευε που και που αλλα σε καποια φαση σταματησε ν δουλευει.τ ανοιξα τ κινητο κ ειδα την καλωδιοταινια μισοκομμενη.ετσι αγορασα απ τ ιντερνετ καλωδιοταινια γνησια .αλλα οσα site εχω δει γραφουν καλωδιοταινια για samsung E250 σκετο.τι να πω.

rep
16-04-13, 01:40
τα γνησια επανω γραφουν με μικρα γραμματα το μοντελο.http://www.pds.com.gr/index.asp?mod=eshop_itemcats&id=62 κανε ζουμ επανω στην εικονα.

akiss
16-04-13, 17:15
Εγω αυτη που πηρα απ τη μια πλευρα γραφει TOP οπως κ η γνησια π χαλασε και απο την αλλη πλευρα SUB οπως κ η γνησια αλλα στο τελος αντι να γραφει τ μοντελο γραφει LIME και κατι νουμερα.εψαξα κ απο κει π μ πες .απο εκει την παρηγειλα.αλλα δε βλεπω να αναγραφει η καλωδιοταινια τ μοντελο.ειναι κριμα γ μια καλωδιοταινια ν τ αφησω ετσι τ κινητο.μ χει σπασει τ νευρα.τις παρουσιαζουν ως γνησιες κ δεν ειναι?τ ν πω.μηπως κανω κατι λαθος?τι να πω
.τις 2 ακρες τισ δε συνδεεις?