PDA

Επιστροφή στο Forum : [Τηλεόραση LG] lg tv rz 20la70 αναβοσβήνει



almarko100
03-10-12, 22:46
καλησπέρα ασχολουμε ερασιτεχνικά με επισκευές τηλεοράσεων και έχω μια lg που όταν το βάζω στην πρίζα αναβοσβήνει συνέχεια το led μπροστά, τι μπωρει να είναι .modelo : rz 20la70 ,ευχαριστώ

almarko100
05-10-12, 16:02
καλησπέρα ασχολουμε ερασιτεχνικά με επισκευές τηλεοράσεων και έχω μια lg που όταν το βάζω στην πρίζα αναβοσβήνει συνέχεια το led μπροστά, τι μπωρει να είναι .modelo : rz 20la70 ,ευχαριστώ

ΚΑΝΗΣ ΔΕΝ ΞΕΡΗ ΟΙ ΑΠΛΟΣ ΕΙΣΑΤΕ ΟΜΑΔΑ ΤΕΧΝΙΚΟΝ ΚΑΙ ΑΠΛΟΣ ,ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ
ΧΑΖΟΜΑΡΑ ΠΟΥ ΡΟΤΗΣΑ . ΠΕΙΤΕ ΤΟ ΜΟΥ

ΝΙΚΟΣΛΑΡΙΣΑ
05-10-12, 18:55
επειδή εσύ ασχολείσαι ερασιτεχνικά με τις επισκευές θα σου πρότεινα να την πας να την φτιάξει κάποιος που ασχολείται επαγγελματικά με τις επισκευές π.χ manolopoulos-service κ.τ.λ

p270
05-10-12, 18:57
δεν εκανες λαθος και δεν ολοι τεχνιοκοι εδω μεσα οποτε ολοι λαμβανουν βοηθεια τωρα γιατι δεν εχεις παρει βοηθεια απλα σκεψου οτι οι ανθρωποι που θα σε βοηθησουν ειναι τεχνικοι και ισως δεν βρηκαν ακομα χρονο απλα κανε υπομονη ετσι και αλλιως δεν ειναι κανεις υποχρεωμενος να απαντα

και κατι ακομα γραφε με ποιο μικρη γραμματοσειρα κουραζουν τοσο μεγαλα γραμματα

almarko100
05-10-12, 22:53
το δεχομε αυτο που λεσσ και ειναι το σωστο ,μαζη σου απλοσ μου αρεση το αντικιμενο για αυτο
και ασκολουμε . το οτι πασ για ψαρεμα με φιλουσ δεν σημενη οτι θεσσ να αποφυγησ το ψαραδικο τησ
γειτονιασ απλα το κανησ για χομπι ,ευχαριστο ?