PDA

Επιστροφή στο Forum : [Κινητό Τηλέφωνο] προβλημα με lg A190



aggeletakis
02-08-12, 01:39
καλησπερα παιδια εδω και 2-3 μερες δεν μπορω να στειλω απο το κινητο μηνυματα,ολο αποτυχια μου βγαζει ειτε στελνοντας μηνυμα απο την πρωτη sim ειτε απο την δευτερη που εχω μεσα.ξερει κανεις τι παιζει?

leosedf
02-08-12, 16:22
Ρυθμίσεις στα μηνύματα είναι ίσως και κέντρο μηνυμάτων κλπ. Ψάξτο λίγο.

windmill82
02-08-12, 18:40
Αν δεν εχεις προβλημα με τα αποθηκευμενα δεδομενα στη συσκευη δοκιμασε να το κανεις επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων. εχε υποψιν οτι θα διαγραφουν ΟΛΑ τα δεδομενα και θα επανελθει σε κατασταση οπως οταν το αγορασες.

aggeletakis
02-08-12, 19:16
παιδια ολα τα εκανα και τα κεντρα μηνυματων ειναι μια χαρα και επαναφορα εργοστασιακων εκανα και εβγαλα τις καρτες και τις ξαναεβαλα αλλα τιποτα παλι τα ιδια μου βγαζει και σημερα δεν μου εμφανιζει καν τα δικτυα.ευτυχως εχει εγγυηση ακομα και καλεσα την LG να ερθει να το φτιαξει.

Κυριακίδης
02-08-12, 19:51
παιδια ολα τα εκανα και τα κεντρα μηνυματων ειναι μια χαρα και επαναφορα εργοστασιακων εκανα και εβγαλα τις καρτες και τις ξαναεβαλα αλλα τιποτα παλι τα ιδια μου βγαζει και σημερα δεν μου εμφανιζει καν τα δικτυα.ευτυχως εχει εγγυηση ακομα και καλεσα την LG να ερθει να το φτιαξει.

(και καλεσα την LG να ερθει να το φτιαξει.) . Αλήθεια έρχονται? ... πρωινό στο κρεββάτι τι ώρα σερβίρουν?

aggeletakis
02-08-12, 20:52
εχει μεσα στο site τους αιτηση να ερθουν κατ'οικον να φτιαξουν οποιοδηποτε LG προιον εχεις