PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ LG KM380 ΚΙΝΗΤΟ



peter
03-01-11, 18:39
Χρόνια σάς πολλά και καλή χρονιά,έχω πρόβλημα μέ τό κινήτο μου LG KM380,δέν κάνει boot κολάει στό λογότυπο km380 καί δέν συνεχίζει ,όταν τό συνδέω στό pc δέν κάνει ανγνώριση,καί γράφει ότι δέν υπάρχει οδηγός,μήπως γνωρίζει κάτι,κάποιος φίλος.:crying:

rep
03-01-11, 18:53
δεν το εχω ξανακουσει αυτο το κινητο.βαλτω να κανει μια αναβαθμηση απο το site τις LG.

MadAss
03-01-11, 19:20
μια αναβαθμιση οπως ειπε και ο φιλος rep θα σε σωσει

rep
03-01-11, 21:01
να εξηγησω για να μην παρεξηγηθω, ολες οι βλαβες δεν θελουν αναβαθμιση, ακουω καθε μερα μη σχετικο κοσμο να λεει οτι θελει αναβαθμιση. ακουστικο χαλαει- αναβαθμιση,μικροφωνο-αναβαθμιση,οθονη -αναβαθμιση,οτι χαλασει αναβαθμιση λενε ειτε επειδη καποιος αλλος "σχετικος" τους το ειπε.Στη περιπτωση του peter σαν πρωτη ιδεα του ειπα να το κανει αναβαθμηση πολυ πιθανον να στρωσει το κινητο του αν οχι τοτε θα πρεπει να παει σε ενα καταστημα που κανει επισκευες να το δει καποιος τεχνικος.

MadAss
03-01-11, 21:13
συμφωνω μαζι σου χρυσοστομε, εγω προτινα με την σειρα μου να κανει αναβαθμιση γιατι και το δικο μου LG cookie εκανε ακριβως το ιδιο, εδειχνε το λογοτυπο και μετα κολλαγε, εκανα αναβαθμιση και τωρα δουλευει μια χαρα.
βεβαια εγω το επαθα αυτο επειδη πειραματιζομουν με κατι προγραμματα, θεματα κτλ και τα επαιξε το κινητο, μετα περασα το firmware με αλλο προγραμμα (οχι της LG) και δουλευει.